Hide-Ip-Browser v2.0 – вибрати країну для своєї IP-адреси
User Rating: / 1
PoorBest 
Sunday, 18 December 2011 09:40
There are no translations available.

Hide-Ip-BrowserHide-Ip-Browser - це спеціальний браузер, за допомогою якого Ви зможете відвідувати сайти під іншою IP адресою, яка може належати будь-якій країні: США, Веліобританіі, Ізраїлю, Канаді, Німеччині, Японії, Голландії та іншим.
У меню браузера досить ввести країну, яку Вам необхідно, і адресу інтернет-ресурсу, який потрібно відвідати. Ваше реальне місце проживання визначити сайтами, як стверджують розробники, неможливо.
Hide-IP-Browser захищає Вашу особу, замінивши реальну IP адресу іншою. У Вас з'явиться доступ до Інтернету з іншого місця, а не зі свого власного. Ваше реальне розташування ніколи не виявлять.
Приховування Вашої реальної адреси IP є єдиною методикою, яка може допомогти Вам захистити свою тотожність, переглядаючи Інтернет.
Використовуючи Hide-IP-Browser Ви можете зайнятися серфінгом на будь-якому Web-сайті та форумах, використовуючи різні IP адреси. Допомагає у багатьох випадках залишитися непоміченим або де просто Вам не раді.
Програма використовує проксі з різних країн, щоб приховати IP-адресу. Частковий список країн, з яких Ви можете отримати нову IP-адресу виглядає наступним чином: США, Великобританія, Ізраїль, Канада, Німеччина, Японія, Нідерланди, і багато інших.
Дуже проста в роботі програма. Вибираєте країну, місто в цій країні і вона дає декілька IP на вибір, вибираєте вподобаний, тиснете Set, і все, IP змінений. В адресному рядку цієї ж програми вводите потрібну адресу сторінки, яку хочете відвідати.
(Джерело RU: mskd-ru.net)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting