Співробітники більшості компаній в майбутньому не матимуть доступу в Інтернет.
User Rating: / 0
PoorBest 
Sunday, 18 December 2011 09:24
There are no translations available.

В офісі без ІнтернетуТаку думку висловив в інтерв'ю телеканалу RT генеральний директор «Лабораторії Касперського» Євген Касперський.
«Боюся, що багато сервісів, якими зараз користуються співробітники різних підприємств, будуть відключені. Вважаю, що в майбутньому співробітники в більшості компаній не будуть мати доступу в інтернет», - зазначив Є. Касперський.
На його думку, на підприємствах будуть обладнані спеціальні робочі місця, з яких можна буде виходити в Мережу, але внутрішня мережа підприємства буде відключена від Інтернету. Е. Касперський пояснив, що такі заходи будуть «неминуче введені, оскільки це єдине можливе рішенням зберегти в безпеці не лише приватні компанії, а й урядові установи і військові відомства».
«Я думаю, що наступного року стандарти безпеки, яких раніше дотримувалися лише військові, будуть впроваджені на всіх підприємствах», - підкреслив генеральний директор «Лабораторії Касперського», додавши, що в найближчому майбутньому «необхідно буде придумати, розробити і поширити нові системи безпеки для підприємств».
За даними «Лабораторії Касперського», кіберпростір стає все менш безпечним для бізнесу, і російські компанії також відчувають на собі негативні наслідки цієї тенденції. Згідно з дослідженням компанії, проведеним в 2011 році, 45% комерційних організацій в Росії відзначають зростання кількості кібератак. Разом з тим лише 16% опитаних побоюються цільових хакерських атак.
(Джерело RU: news.zn.ua)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting