В Skype виявили "дірку" для шпигунства
User Rating: / 3
PoorBest 
Sunday, 04 December 2011 13:35
There are no translations available.

"Дірка" в SkypeФахівці в області IT виявили у популярній програмі для спілкування Skype "дірку", яка дозволяє дізнатися про реальне географічне розташування користувача.
Так, за словами експертів Політехнічного інституту при Нью-Йоркському Університеті, сервіс телефонії дозволяє встановити IP-адресу конкретного користувача, що з точки зору безпеки є вельми серйозною проблемою в Skype.
Для перевірки свого спостереження група фахівців ініціювала близько 10 тисяч відеодзвінків випадковим користувачам Skype, після чого було встановлено, що дані про користувача можна встановити навіть в тому випадку, якщо той не відповідає на виклик і встановлення зв'язку не відбувається.
Фахівці кажуть, що серед переданих даних найбільшу загрозу являє собою IP-адреса користувача, з'ясувавши яку, хакер зможе обчислити, де саме знаходиться цей користувач.
При встановленні місцезнаходження користувача перед шахраями відкриваються значні можливості для шпигунства і шантажу людей, що особливо актуально для різних відомих особистостей.
Кіт Росс, професор інформатики з Нью-Йорка, каже, що повністю технічні подробиці уразливості їх група поки не буде оприлюднювати, але, за його словами, провести виявлення IP-адреси абонента Skype може "будь-який хакер рівня коледжу".
Слід зазначити, що минулого року в Skype вже виявлялися проблеми в сфері безпеки IP-адрес, крім того раніше також повідомлялося про проблеми в мобільних версіях Skype, через які можна було вкрасти різні персональні відомості про користувачів смартфонів.
(Джерело RU: obozrevatel.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting