ОС Android стала найбільш "популярною" серед хакерів
User Rating: / 1
PoorBest 
Sunday, 30 October 2011 20:03
There are no translations available.

Android став найбільш "популярним" серед хакерівПлатформа Android стала найпопулярнішою серед творців мобільних шкідливих програм, випередивши інші платформи й "універсальні" віруси на основі Java.
Поряд з відправкою повідомлень та здійсненням дзвінків на платні номери, а також крадіжкою коштів аутентифікації користувача в системі онлайн-банкінгу шкідливі мобільні додатки все частіше служать для викрадення особистих даних користувачів. У жовтні частка шкідливих програм, які намагаються вкрасти такі дані з мобільних пристроїв на ОС Android, досягла 34%.
"Даний тренд викликає побоювання, особливо враховуючи те, що таких зловредів можна зустріти на" Android Market ". Останній приклад - троянець Antammi.b, який поширювався через офіційний магазин додатків. Ця програма для російськомовної аудиторії маскувалася під досить простий додаток для завантаження рингтонів. Щоб скачати мелодію, вибрану користувачем, програма надсилала повідомлення на платний сервіс. Однак даний функціонал був легітимним, але служив прикриттям для шкідливої активності. Як і традиційні зловреди для робочих станцій, Antammi.b крав практично всі особисті дані користувача: контакти, архів SMS, GPS-координати і навіть фотографії. Далі він відправляв журнал своєї активності кіберзлочинцям електронною поштою, а викрадені дані завантажував на сервер ", - йдеться в повідомленні.
Ця програма для завантаження рінгтонів з'явилася на "Android Market" на початку вересня. Шкідлива програма була видалена з офіційного магазину додатків тільки після повідомлення від "Лабораторії Касперського", додали в компанії.
"Популярність ОС" Android "серед кіберзлочинців не викликає подиву, враховуючи одну з провідних ролей платформи на ринку, її гнучкість і недостатньо суворий контроль за встановленням ПЗ. На данний момент частка зловредів для Android серед мобільного шкідливого ПЗ становить більше 46% і продовжує швидко зростати", - зазначили в" Лабораторії Касперського ".
(Джерело RU: society.lb.ua)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting