Уряд Німеччини викрили в стеженні за інтернет-користувачами за допомогою трояна
User Rating: / 1
PoorBest 
Sunday, 16 October 2011 13:28
There are no translations available.

Троян від уряду НімеччиниХакери з відомої німецької групи Chaos Computer Club звинуватили владу Німеччини в незаконному стеженні за користувачами за допомогою троянської програми.
Як повідомляє CNews.ru, в заяві Chaos Computer Club сказано, що уряд ФРН причетний до розповсюдження спеціального трояна, який дозволяв певним людям отримувати деяку інформацію про "жителів" Мережі.
У документі стверджується, що шкідливу програму вже відловили, і в даний момент незалежні фахівці зайняті її вивченням.
Перші результати перевірки функцій трояна показали, що він надає досить широкий доступ до особистого простору громадян. Програма не тільки здатна передавати певні особисті дані зацікавленим третім особам, але і дозволяє віддалено і в таємниці від користувача встановлювати на його комп'ютер додаткові програми, про функції яких можна тільки здогадуватися.
Федеральний уповноважений із захисту особистих даних Петер Шаар заявив, що він розпорядиться негайно піддати цю програму ретельній перевірці, передає "Німецька хвиля". Шаар, крім того, назвав неприпустимою можливість того, щоб перехоплення закодованих інтернет-комунікацій дозволяв ще й таємно проводити "онлайн-обшук" всього комп'ютера в цілому. Констатувавши, що застосування комп'ютерних програм-шпигунів регламентовано законом вельми розпливчасто, Шаар вказав, що уряд повинен використовувати лише ті комп'ютерні програми, які технічно підконтрольні і виключають можливість зловживань.
За словами представника уряду ФРН Штеффена Зайберт, федеральний уряд дуже серйозно ставиться до повідомлення Chaos Computer Club (CCC) про те, що застосовувана урядом ФРН комп'ютерна програма-шпигун для проведення онлайн-обшуків (так званий "бундестроянець") містить безліч дірок у своїй системі захисту.
Перевірка повинна бути проведена як на федеральному рівні, так і на земельному, заявив Зайберт журналістам у понеділок, 10 жовтня. "Федеральні землі повинні негайно провести грунтовне розслідування", - сказав представник уряду ФРН, підкресливши, що Ангелі Меркель будуть регулярно надавати звіти про результати перевірок.
Колишній глава МВС ФРН Герхарт Баум в інтерв'ю радіостанції hr-INFO зажадав підключити до справи бундестаг і з'ясувати, які саме силові структури застосовували "бундестроянця" і в скількох випадках. Експерт з внутрішніх справ опозиційної фракції СДПН у бундестазі Міхаель Хартман вказав, що подібні програми-шпигуни допустимо використовувати лише в суворій відповідності з постановами Федерального конституційного суду і конституцією країни - для запобігання тяжких злочинів, повідомляє агентство AFP.
(Джерело RU: hitech.newsru.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting