Проти відомої аналітичної компанії comScore поданий груповий позов
User Rating: / 1
PoorBest 
Saturday, 27 August 2011 14:04
There are no translations available.

Позов проти компанії comScoreУ вівторок у федеральний суд міста Чикаго був поданий колективний позов, що звинувачує моніторингову та аналітичну компанію comScore.
Компанія звинувачується в незаконному зборі інформації, зокрема номерів соціального страхування, кредитних карт, паролів та інших даних про інтернет-користувачів.
Крім цього, в позові компанія також звинувачується в зміні налаштувань безпеки і відкритті бекдорів на користувацьких системах, крадіжці даних з текстових документів, електронних листів і PDF-файлів, перенаправлення трафіку користувачів для збору інформації, пов'язаної з браузерами та клієнтами коротких повідомлень.
Позов був поданий від імені двох жителів США, які стверджують, що їхні права на недоторканність приватного життя було порушено програмним забезпеченням comScore для збору інформації про користувачів. У позові заявники вимагають визнати, що comScore порушила принаймні три закони США, пов'язані з обробкою даних, їх зберіганням і доступом до них (Stored Communications Act, Computer Fraud, Abuse Act та інші).
"Розмах і широта даних, які збирає comScore у нічого не підозрюючих користувачів, лякає", - йдеться в 30-сторінковій скарзі.
У компанії comScore говорять, що вони в курсі позову і вважають його безпідставним, а також "повним фактичних неточностей". Крім того, компанія заявляє, що має намір відстоювати свою правоту в суді.
На сьогодні публічна компанія comScore є одним з найбільших крекінгових агентств, яке співпрацює з більшістю великих інтернет-порталів з метою отримання статистики та аналізу результатів. На сьогодні у comScore налічується близько 1800 клієнтів серед ecommerce-сайтів, рітейлерів, рекламних агентств і видавців. Компанія поширює власне програмне забезпечення, що збирає статистичну інформацію, а також отримує статдані від великих порталів.
У судовому позові софт comScore називається "інструментом для вторгнення", що дозволяє стежити за діями користувачів в Інтернеті і на комп'ютері. Крім того, зазначається, що програми comScore без відома користувача модифікують налаштування безпеки, знижуючи рівень захисту комп'ютера. Також наголошується, що програмне забезпечення практично неможливо видалити з системи.
"Для забезпечення роботи власних сервісів comScore постійно збирає, відстежує та аналізує кожен крок користувача, незалежно від того, наскільки приватним він є", - говориться в позові.
(Джерело RU: cybersecurity.ru)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting