McAfee: Android - мета номер один для хакерів
User Rating: / 2
PoorBest 
Wednesday, 24 August 2011 09:50
There are no translations available.

Зловмисні програми для ОС AndroidКомпанія McAfee опублікувала нову доповідь про загрози, в якому вказується, що пристрої на базі операційної системи Android найчастіше піддаються атакам з боку зловмисних програм.
За даними дослідження, кількість зловмисних програм орієнтованих на Android за останній квартал поточного року зросла на 76%.
Останні шкідливі програми, метою яких була ОС Android, містять троян, який записує вхідні дзвінки і відправляє записи на віддалений сервер для відтворення. Троянська програма сканує записи на наявність номерів кредитних карток, які пізніше використовуються шахраями.
Мобільні платформи все частіше використовуються зловмисниками, у міру розвитку таких проектів як Near-Field Communications, які дозволяють користувачам зберігати фінансові дані на своїх мобільних пристроях і використовувати їх, для здійснення платежів. Також з появою чотирьохядерних смартфонів, виникає ризик того, що ці пристрої можуть бути приєднані до ботмереж.
McAfee сподівається убезпечити користувачів смартфонів від фінансових втрат за допомогою разрабленої ними утиліти Android-friendly anti-malware. І вони сподіваються, що інші компанії, які спеціалізуються в галузі безпеки, будуть з ними співпрацювати.
(Джерело RU: securitylab.ru)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting