Створено безпілотник, який зламує Wi-Fi і перехоплює розмови через мобілку.
User Rating: / 2
PoorBest 
Sunday, 14 August 2011 14:03
There are no translations available.

WASPВизнані у всьому світі фахівці в галузі безпеки, Майк Тесс і Річард Перкінс, на конференції Black Hat 2011, яка 7 серпня завершилася в Лас-Вегасі, продемонстрували останню версію безпілотного літального апарату WASP (Wireless Aerial Surveillance Platform).
Його основним призначенням є проведення кіберрозвідки, а завдяки бортовому устаткуванню безпілотник може зламувати виявлені бездротові мережі Wi-Fi, перехоплювати розмови, що ведуться в мережах стільникового зв'язку і навіть проводити DDoS-атаки на обрані комп'ютери і системи управління.
До складу устаткування безпілотника WASP входять камера з роздільною здатністю HD, одинадцять антен для різних стандартів радіозв'язку, GPS-приймач і бортовий комп'ютер на базі операційної системи Linux. У пам'яті цього комп'ютера знаходиться безліч хакерських програм для злому бездротових мереж і словник, що містить 340 000 000 слів для проведення злому простим, але ефективним методом брут-форс. Для запису отриманих даних і перехоплених розмов комп'ютера має біля 32 ГБ пам'яті, але якщо цієї пам'яті стає недостатньо, то безпілотник може передавати інформацію через Інтернет на спеціальний сервер, використовуючи мережі мобільного зв'язку 3G і 4G або зламані точки доступу Wi-Fi.
Завдяки встановленому на безпілотнику обладнанню GPS, він може діяти абсолютно самостійно, пересуваючись по заздалегідь заданому маршруту.
Майк Тесс і Річард Перкінс у своєму виступі на конференції зазначили, що створенням такого "літаючого хакера" вони в першу чергу мали на меті продемонструвати, як уразливі перед кібер-злочинцями деякі урядові та приватні комунікаційні засоби та мережі.
(Джерело RU: kp.ua)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting