Google розсекретив видалені і приховані фото користувачів "ВКонтакте"
User Rating: / 8
PoorBest 
Saturday, 30 July 2011 18:45
There are no translations available.

Google розкрила персональні даніСьогодні в Мережі з'явилася інформація, що Google зберігає в кеші посилання на видалені і приховані фото користувачів "ВКонтакте".
Справа в тому, що "ВКонтакте" при видаленні анкети, не видаляються сторінки з альбомами користувачів, а також самі фотографії користувачів. Очевидно, що коли аккаунти були доступні, посилання на їхні альбоми були доступні для індексації.
Йдемо в пошук за картинками Гугла:
Із знайдених результатів велику частину складають фото з груп або відкритих анкет, проте якщо трохи змінити запит, ми відсіємо зайве і знайдемо те, що нам потрібно:
Клікаємо на фото:
За нижнім посиланням гугл віддасть пряме посилання на картинку, а за верхнім потрапляємо туди, куди не повинні:
Посилання на альбоми з фото в оригінальному розмірі та коментарі до них. Сама анкета «DELETED», ясна річ, видає помилку: «Сторінка видалена, або ще не створена."
Сторінку з альбомами Гугл з індексу і не повинен видаляти - вона існує, Гугл чесно перейшов на неї за посиланням з аккаунта, коли його ще не «видалили». Розробники "ВКонтакте" цього не врахували, обмежившись при видаленні анкети, забороною доступу до головної сторінки цієї анкети.
Пошуковий запит можна модифікувати по-іншому, отримавши на виході посилання на «видалені» фото або фото з прихованих альбомів:
site: vkontakte.ru Ім'я
Ось одна з знайдених таким чином картинок в повному розмірі:
За посиланням «Джерело картинки» в Гуглі, отримаємо лише помилку - «Невідома помилка». Візьмемо айдішник користувача з URL картинки і перейдемо на сторінку анкети:
Анкета існує, але знайденої фотки немає ні в альбомах (включаючи фотографії зі сторінки), ні на стіні, ні в записах, ні де-небудь ще. Знайдене фото було або «видалене», або приховане від сторонніх очей. Що не завадило нам знайти його за допомогою пошуку.
Отже правило «що потрапило в Інтернет, то назавжди» підтверджується і варто багатьом задуматись (прим. редактора).
(Джерело RU: securitylab.ru)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting