Хакери навчилися зламувати автомобілі
User Rating: / 5
PoorBest 
Saturday, 30 July 2011 09:40
There are no translations available.

Злом комп'ютерної системи автомобіляДвоє громадян США, Дон Бейлі і Метью Солнік виявили спосіб злому і віддаленого управління комп'ютерними системами автомобілів.
Дана методика випробувана на таких системах як BMW Assist, GM OnStar, Ford Sync, і Hyundai Blue Link. Дані системи використовують GSM і CDMA стандарти зв'язку.
Хакери повідомили про намір представити свої напрацювання на конференції Black Hat USA, яка повинна пройти наступного тижня. Для презентації хакери підготували відеоролик того, як можна дистанційно керувати системами автомобіля за допомогою ноутбука.
Бейлі і Солнік пообіцяли, що у відкритий доступ інформація потрапить тільки після того як виробники автомобілів ліквідують вразливості в своїх системах. За повідомленням хакерів, детальна інформація вже передана компаніям виробників систем.
Подібне програмне забезпечення надає широкі можливості для крадіїв автомобілів. При наявності ноутбука або мобільного телефону, віддалено можна відкрити і завести машину. За повідомленням хакерів, на злом системи у них пішло близько двох годин, після чого вони змогли контролювати системи передачі даних між автомобілем і серверами постачальників.
(Джерело RU: ugrozenet.ru)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting