Інструмент SEO: CoffeCup Sitemapper 5.3.227 Portable
User Rating: / 2
PoorBest 
Sunday, 13 June 2010 19:20
There are no translations available.

Sitemaps є відмінним інструментом SEO. Він надає Вам можливість встати і сказати: "Ей, пошуковики! Сюди! Перевірте мій сайт". Sitemaps також прекрасний інструмент для корисувача. Він надає відвідувачам варіант вторинної навігації, не кажучи вже про те, що дозволяє переглянути структуру Вашого сайту.

Так, форма мапи сайту є майже ідеальним перетином SEO і юзабіліті. На жаль, її досить утомливо заповнити, ... якщо Ви не використовуєте CoffeeCup Sitemapper для її автоматичного генерування.

Всеосяжні мапи сайту. Нуль зусиль.

Sitemapper робить неймовірно легким створення XML і HTML файлів мапи сайту. Просто введіть URL веб-сайту, натисніть кнопку, а потім сидіть, склавши руки, в той час як Sitemapper подбає про все інше. Це сила, аналогічна тим павукам, які використовуються в популярних пошукових системах Google, Yahoo, Ask і Бінг при скануванні Вашого сайту. Він не лише складає всеосяжну мапу сайту, а також дає Вам уявлення про "сканування своїх сторінок" на Вашому сайті.

Повний набір інструментів налаштування.

CoffeeCup Sitemapper це більше, ніж простий генератор мапи сайту. Коли Sitemapper проводиться сканування Вашого сайту, Ви можете налаштувати результати у відповідності зі своїми конкретними потребами. Встановити пріоритет і змінити частоту для Вашого сайту, видалити певні сторінки, які Ви не хочете включити в мапу. Sitemapper також дозволяє Вам контролювати зовнішній вигляд HTML-мапи сайту, вибирати з різних макетів сторінок і налаштувати зв'язок кольорів та багато чого іншого.

Вбудований завантажувач та подання до пошуковиків

Sitemapper містить всі необхідні інструменти для створення і управління ефективними мапами сайту. Візьміть, наприклад, завантаження. Вам не потрібно відкривати окрему програму, просто натисніть кнопку і мапа сайту публікується. Представлення її в пошукових системах таке ж легке. Ми включили вбудовані посилання на основні пошукові системи, тому все, що Вам потрібно зробити, це клацнути мишею і Ви на шляху до кращої видимості для пошукових двигунаів і щасливих клієнтів.

Основні характеристики:

  • XML і HTML файли мапи сайту: Чи намагаєтесь Ви поліпшити рейтинг сайту в пошуковиках з XML-мапою сайту, чи допомагаєте користувачам надати просту для навігації HTML-мапу, або і те, і інше - Sitemapper про це подбав.
  • Що в назві? Ми сумніваємося, що у Вас є час, щоб ретельно вибирати назви для кожної зі сторінок, зазначених у файлі HTML. Ось чому Sitemapper автоматично генерує назву сторінки з її заголовка.
  • Включати будь-які файли Ви хочете: Ви, звичайно, може включати в мапу всі основні типи файлів, зазначені у файлі - HTML, PHP, ASP і тому подібні. Але про це просто задати програмі, щоб включити будь-які інші типи файлів.
  • Вбудований попередній перегляд: Перевірте за допомогою чудового вбудованого тестера як виглядає Ваша HTML-мапа в реальному середовищі браузера, перш ніж Ви її завантажите.
  • Автоматичне оновлення: За допомогою вбудованого в інструмент планувальника Ви можете задати Sitemapper автоматичне оновлення мапи. Вам не треба навіть ворухнути пальцем.
  • Просте створення мапи сайту: Ви будете здивовані, наскільки легко створювати, редагувати і публікувати з CoffeeCup Sitemapper всеосяжні мапи.

(Джерело EN: downarchive.com)

 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting