Аналіз структури та вмісту веб-сайту: A1 Website Analyzer 2.1.5
User Rating: / 1
PoorBest 
Monday, 10 May 2010 10:04
There are no translations available.

A1 Website Analyzer надає користувачам спосіб зрозуміти, як працює веб-сайт, особливо його HTML. Хоча виконаня програми займе деякий час, щоб зібрати дані, але цього варті вражаючі результати.

Ця програма не є витвором мистецтва, або багатої уяви кого-небуть, завдяки тонам пустого простору і вкладок, але навігація інтуїтивно зрозуміла. Деяка термінологія, що використовується, знайома тільки тим, хто налаштовував комп'ютери, тому новачкам рекомендується скористатися файлом довідки. Функціонально програма досить проста, але дуже повільна. Користувачі хотіли б після введення будь-якого веб-сайту швидко побачити результати його сканування програмою. Малі персональні сторіни інтерпретуються миттєво, а більші новинні сайти з великою кількістю контенту вимагають декілька хвилин. Аналіз веб-сайту є кращою частиною програми, яка дозволяє користувачам уважно подивитися на дану сторінку. Через чисельні зображення, HTML помилки і фактичний код HTML, які складають сайт, користувачі можуть отримати і вивчити всю інформацію про сайт.

A1 Website Analyzer настільки досконалий у своїй функціональності, що не пропонує багато особливих способів. Користувачі можуть використовувати програму на одній з десяти мов. У вас є 30 днів, щоб спробувати програму. Хоча її робота займає кілька хвилин, ця програма є великим навантаженням для користувачів, які хочуть зрозуміти, як працюють їх улюблені сайти.

Короткий опис програми розробниками з Micro-Sys:

Інструменти аналізу структури та веб-вмісту сайту. Знайти непрацюючі посилання та переадресації. Відкрити структуру веб-сайту, внутрішні + вихідних посилання, і розрахувати їх значення для всіх сторінок. Отримати детальну статистику для всіх сторінок, таку як помилки HTML, розмір сторінки, кодування, останні зміни відповідних заголовків, час відгуку, час завантаження. Може взаємодіяти з онлайн інструментами аналізу веб-сайту. Вся інформація, включаючи вхідні дані із сканованого веб-сайту, може експортоватися в XML або CSV-файли. Аналіз сайту дозволяє виявити потенційні проблеми. Переконайтеся, що структура Ваших посилань перенаправляє на Ваші важливі сторінки.

(Джерело EN: download.cnet.com)

 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting