SEO не для лінивих
User Rating: / 4
PoorBest 
Saturday, 20 April 2013 16:10
There are no translations available.

SEO не для ленивых

Якщо Ви власник малого бізнесу і хочете зробити свою власну SEO, то є кілька речей, які потрібно знати, перш ніж почати. Ось чому SEO не для ледачих:
Причина №1 - це має сенс
Якби всі могли б просто написати кілька статей, оптимізувати їх мета-назви, а потім розслабитися і насолоджуватися першим для них місцем в рейтингу для обраних ключових слів, то SEO не працювало б. Для будь-якого ключового слова, тільки одна компанія може зайняти перше місце в рейтингу і цілком справедливо, це займає багато послідовних зусиль. Сторінки результатів пошуку (SERPS) видавалися би у досить жахливій колекції, якби будь-який ледачий Том, Дік або Гаррі міг прийти і отримати місце з мінімумом затрачених зусиль.
Причина №2 - це марафон, а не спринт
Автор працював з клієнтами, які мали нереалістичні очікування SEO. Досить часто балувалися з SEO місяць або два, поки автор працював з ними, і швидко відмовилися, тому що автор не міг працювати так швидко, як вони сподівалися.
Це еквівалент покупки одного 30-секундного оголошення на ТБ і цікаво, чому мільйони людей не прийшли, щоб купити Ваш продукт. Ваше повідомлення повинно взяти час, щоб це спрацювало, і Google винагороджує відповідні, високоякісні і послідовні зусилля.
Причина №3 - Ви повинні знати, що робити, перш ніж почати
Інша причина, що SEO не для ледачих, бо Вам потрібно дізнатися про те, що Ви повинні робити, перш ніж навіть почати. Припускаючи, що Ви не маєте бюджету на аутсорсинг Вашої SEO, Ви повинні будете прочитати, які законні тактики SEO треба використовувати.
Багато людей або не мають часу або просто не турбуються, щоб зробити це. Зазвичай це призводить до однієї з двох речей: або витрачають свій час і не отримують ніяких поліпшень в своєму рейтингу, або, в гіршому випадку, їхній сайт отримує покарання від Google, і вони в кінцевому підсумку будуть в гіршому становищі, ніж коли починали.
Якщо у Вас немає часу або бажання, щоб дізнатися про SEO і зробити це самостійно, можна, звичайно, скористатися Google Adwords, щоб потрапити на першу сторінку для обраних ключових слів, але це може бути дуже дорогим задоволенням.
(Джерело EN: socialmediatoday.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting