Новий інструмент Google Analytics вже в бета-тестуванні
User Rating: / 4
PoorBest 
Sunday, 31 March 2013 16:35
There are no translations available.

Universal Analytics

Інструмент Universal Analytics, анонсований у жовтні минулого року на саміті Google Analytics, вийшов в публічне бета-тестування.
Спочатку було заявлено, що інструмент буде доступний тільки преміум клієнтам і тим, хто хоче працювати з API. Однак у блозі GA говориться, що до тестування інструменту запрошуються всі користувачі Google Analytics.
Нагадаємо основні переваги роботи з новим інструментом:
  • Можливість збирати і пересилати вхідні дані з будь-якого пристрою в акаунт Analytics. Завдяки цьому в відстеження можна включати не тільки веб-сайти.
  • Можливість збору даних на всіх точках взаємодії з клієнтами (як фізичними, так і функціонуючими через Інтернет), наприклад, маркетинговим кампаніям, телефонним продажам та відвідинам магазину. Це допоможе дослідити взаємозв'язок між різними каналами конверсії.
  • Можливість визначати власні параметри звітів та персоналізовані показники.
  • Можливість перевіряти ефективність мобільних додатків.
Инструмент Universal Analytics
Незважаючи на відкрите бета-тестування, отримати доступ до Universal Analytics може обмежена кількість користувачів. Можна докладніше почитати про інструмент і залишити заявку на доступ (якщо керівництво відкривається англійською мовою, то мову можна змінити в панелі в нижній частині сторінки).
Надіюсь, що новий інструмент займе гідне місце серед відомих інструментів від Google.
(Джерело RU: seonews.ru)

Останні статті за темою:

 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting