«Яндекс» оголосив війну «переоптимізованим» сторінкам
User Rating: / 4
PoorBest 
There are no translations available.

Боротька з "переоптимізованими" сайтами«Яндекс» почав боротьбу з «надмір оптимізованими» сайтами, тобто з сайтами, на сторінках яких надмірно часто вживаються ключові слова або цілі популярні запити, з метою підвищення релевантності сторінок у видачі.
Як повідомляє пошуковик, наступного тижня почне роботу новий пошуковий алгоритм, що впливає на ранжирування сторінок, які містять надмірно оптимізовані тексти. Цей алгоритм аналізує контент на проіндексованих сторінках і оцінює, чи є він корисним і зручним для відвідувачів сайту.
У повідомленні «Яндекса» говориться, що, якщо алгоритм визначить, контент сайту як створений для впливу на пошукову систему і підвищення релевантності, позиції цього документа у видачі можуть погіршитися. Алгоритм перевіряє всі сторінки, які обходить пошуковий робот, тому, коли проблема буде усунена, а сторінка сайту переіндексована, позиції сайту відновляться. Переіндексація займе до 2-3 тижнів.
Веб-майстрам, чиїх сайтів можуть торкнутися дії цього алгоритму, «Яндекс» рекомендує заздалегідь переглянути свій контент, «відштовхуючись від інтересів і зручності відвідувачів». Пошуковик рекомендує не забувати, що короткі, але інформативні тексти краще сприймаються користувачем, ніж довгі і малозмістовні.
(Джерело RU: internet.cnews.ru)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting