Запис відвідуваних веб-сайтів: Web Surfer Watcher 2.2.0
User Rating: / 1
PoorBest 
Wednesday, 21 April 2010 18:47
There are no translations available.

Записує, які веб-сайти були переглянуті на комп'ютері. Web Surfer Watcher працює скритно, назви і адреси (адрес) записані сайті переглядають за допомогою Internet Explorer або America Online. Він може записати тільки назви сайтів переглянутих з різних веб-браузерів, таких як Netscape, Opera або Mozilla.

Ви можете налаштувати Web Surfer Watcher або записати інформацію для обмеження типу цих браузерів, або блокувати використання цих браузерів, щоб змусити людей користуватися Internet Explorer або Америці Online.

Після запуску перегляду Ви побачите список назв веб-сайтів, які були відвідані. Список відображає назви веб-сайту. Ви можете натиснути на будь-яку композицію, включену до списку, подивитися URL сайту, а також час, коли сайт був переглянутий.

Потім можна натиснути на кнопку перегляду веб-сайту, щоб перейти на веб-сайт, якщо захочете. Ви можете знайти список переглянутих сайтів за ключовими словами для спрощення перевірки небажаних сайтів. Ця програма може бути легко запущена в мережі, що дозволяє відстеження інтернет-активності на кількох комп'ютерів з одного комп'ютера..

Джерело: sumotorrent.com

 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting