Безпечне зберігання файлів у хмарі
User Rating: / 11
PoorBest 
Wednesday, 12 February 2014 18:31
There are no translations available.

Cloud SorageПопулярність хмарних сховищ набирає обертів. Найвідоміші сьогодні сервіси для зберігання файлів в хмарі: DropBox, OneDrive, Google Drive, iCloud.
Свої хмарні сховища представляють і російські гіганти: Mail.ru і Yandex.
Для зберігання своїх файлів я використовую Google Диск, Яндекс Диск, DropBox і, звичайно, Cloud Mail.Ru.
Порівняльна таблиця безкоштовного простору на хмарних сховищах:
Cloud Sorage-1
Але хмарне сховище від Mail.ru займає особливе, почесне місце в моєму списку. І причина - не швидкість завантаження, не якість хмарного сервісу, а величезний простір, який подарований на «Новий рік 2014» - ТЕРАБАЙТ з обіцянкою «назавжди».
Такий обсяг, та ще й назавжди - про що можна мріяти? У хмару можна завантажити фотоархів, музику, бекапи своїх додатків і все, що завгодно.
Але, спочатку було не все так гладко. У правилах використання хмарного сервісу говорилося, що файли можуть бути використані компанією Mail.ru. Хто захоче, щоб його фотографії потрапили в рекламну компанію або кудись ще? Звичайно, таке навряд чи відбудеться, але питання безпеки залишається відкритим.
А рішення є і досить просте. Ви з легкістю можете убезпечити Ваші файли. Є багато сервісів, які дозволяють шифрувати файли прямо перед завантаженням в хмару. Принцип простий: використовувати файли у себе як зазвичай, а на сервері зберігати їх в зашифрування вигляді.
Таке досягається наступним чином. Файли в незашифрованому вигляді зберігаються в «Папці №1», а каталог, в якому хмарний сервіс тримає свої файли, знаходиться в «Папці №2».
При використанні програми BoxCryptor, досить вибрати «Папку №1» і «Папку №2». Далі можна забути про каталог хмарного сервісу, - BoxCryptor все зробить сам і убезпечить Ваші дані. Ви просто зберігаєте свої файли в «Папці №1», а BoxCryptor все шифрує і кладе в каталог хмарного сховища.
Це дуже зручно, адже діє наступне правило: «Один раз налаштував - все життя працює».
Жаль, зараз вже не можна отримати 1 терабайт хмарного сховища, - акція завершилася. Але діє нова акція: «Просто. Безкоштовно. Назавжди. 100 ГБ в хмарі».
Покваптеся, ще можна встигнути зареєструвати свою хмару - cloud.mail.ru.
А замість висновків невелике відео про те, як працює Boxcryptor:
Автор Андрій Коноваленко, МАН України
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting