10 кращих безкоштовних шпигунських програм для Android
User Rating: / 72
PoorBest 
Wednesday, 21 August 2013 16:15
There are no translations available.

Шпионские программы для Android

Найбільш креативні використання інтелектуальних пристроїв для Android: від відправки секретних повідомлень та дзвінків до відстеження місцезнаходження особи.
Программы для Android
Знову ж, не приймайте це як виклик, щоб піти на уявну місію, типу наслідування шпигунів і отримати собі неприємності з усіх незаконних використань. Ці програми можуть бути використані для багатьох законних підстав, які мають мало спільного з походженнями Джеймса Бонда, щоб битися на даху поїзда, чи ганятися за поганими хлопцями і пинати їх ногами, як Борн, або носити дивовижне маскування і використовувати запаморочливі гаджети, як Ітан Хант.
Зараз звучить вже не так привабливо, чи не так? Незалежно від цього, далі в списку!
Кого-небудь необхідно відстежувати? Типу хлопця з доставки або торгового представника Вашого бізнесу? Якщо Ви дасте їм телефони компанії, що мають встановлені трекери, то він зможе записувати їх розташування, де і коли вони були при переміщенні, кожні півгодини. Cell Tracker автоматично зберігає місця розташування пристрою через WiFi/GPRS. Натисніть на 'Переглянути зараз' (‘View Now’), щоб побачити список місць, де побував цільовий пристрій.
Cell Tracker
Зміна середовища і найгірший кошмар батьків - бачити, що рівень злочинності нашого суспільства зріс і їх діти можуть стати жертвами злочину. Параноїк Ви чи ні, якщо не проти ідеї відстеження місцезнаходження своєї дитини (для їх безпеки), але Children Tracker є прекрасним рішенням для відстеження. Все, що Вам потрібно, це встановити додаток на телефон, запустити його і заблокувати/приховати додаток, та відстежувати телефон онлайн.
Children Tracker
Ear Spy дозволяє занурюватися в музику, але таємно - він підсилює звуки навколо Вас через мікрофон Вашого пристрою на шляху аж до навушників. Ваші навушники у вуха і під капюшон, але залишайте смартфон відкритим, щоб почути розмови навколо нього. Додаток також має еквалайзер для поліпшення умов прослуховування Вашого оточення.
Ear Spy
Який список шпигуна може бути повним без додатка прихованої камери. Активуйте його, а потім натисніть на чорному екрані, щоб захопити швидкий знімок – і не треба мудрувати. Ви також можете захопити відео на ньому. Як тільки Ви входите в режим відео, то буде автоматично записувати відеопотік, поки Ви не зупините. Ця програма охоплює різні функції камери, все ще залишаючи додаток мінімальним і простим у використанні.
Mobile Hidden Camera
Виглядає, ніби Ви працюєте над чимось іншим на своєму смартфоні з цією прихованою камерою. Виберемо і зафіксуємо фон на Ваш вибір, щоб показувався, коли Sneaky Cam включений. Фонове зображення може бути браузером або навіть скріншотом з музичного програвача. Натисніть на будь-яку частину екрану, щоб почати захоплення зображень, і не турбуйтеся, що хтось зловить Вас «на гарячому».
Sneaky Cam
Хочете відправити конфіденційне повідомлення для Вашого ділового партнера, але не хочете, щоб воно залишалося у його/її телефоні? Ваше повідомлення буде автоматично видалятися з плином часу, не залишаючи сліду. Spy Message дозволяє обмінюватися потайними повідомленнями і призначати, щоб повідомлення самознищувалося (без вибухів) після заданого часу для кадру.
Spy Message
Захистіть свої контакти і приховайте свою діяльність викликів з Secret Calls. Ця програма може легко приховати Ваш значок телефонної книги контактів, щоб ніхто не побачив її, і автоматично видалити всі записи журналу вхідних і вихідних викликів, тому ніхто не зможе їх простежити, навіть коли у їх руках Ваш телефон.
Secret Calls
Як шпигун, Ви хочете, щоб Ваш записуючий пристрій завжди виглядав вимкнутим, уникаючи, щоб будь-хто взнав, що він знаходиться під спостереженням. Ця програма робить так, щоб зверху зберігалися оновлені для Вас фотографії місця до і після, яке Ви контролюєте, наприклад, коли є несанкціоноване переміщення.
Spy Video Recorder
Якщо Ви хочете створити фейковий виклик, який приходить у відповідний час, то це додаток для Вас. Secret Agent Fake Call «зателефонує» Вам і надасть попередньо записані розмови, налаштовані повідомлення, і Ви навіть можете запланувати, коли цей виклик прийде. Для завершення повної ілюзії виберіть особистість таємного агента, яким Ви хочете бути, і використайте його для жартів з друзями.
Secret Agent Fake Call
Останній додаток - Secret Agent - повний набір інструментів, які повинен мати кожен шпигун. Він містить корисні інструменти і функції для сенсора, наприклад, факел шпигуна, жартівливий (підроблений) фільтр інфрачервоного стилю камери, компас, аналізатор спектру, таємні аудіо записи, дані сенсорів і багато іншого!
Secret Agent
(Джерело EN: hongkiat.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting