Cerberus Security Guard 4.0.4.0 – налаштування параметрів безпеки
User Rating: / 2
PoorBest 
There are no translations available.

Cerberus Security GuardCerberus Security Guard - інструмент для професійного налаштування параметрів безпеки та конфіденційності системи, системних служб і основних додатків Windows, а також веб-браузерів Internet Explorer і Firefox
Cerberus Security Guard дозволяє професійно управляти параметрами безпеки Windows і налаштуваннями конфіденційності.
Додаток пропонує центральну консоль, яка показує і дозволяє робити коригування налаштувань, пов'язаних з безпекою, оптимізацією служб і основних додатків операційної системи. Доступні додаткові параметри для веб-браузерів Internet Explorer і Firefox, а також тонке налаштування Media Player.
Cerberus Security Guard забезпечує налаштування параметрів безпеки Windows, метою яких є захистити комп'ютер від атак, троянів, кейлоггеров, різних перехоплювачів введеної інформації, а також інших видів злому системи, у тому числі дій програм-шпигунів.
За допомогою цього інструменту доступний набагато більш широкий спектр налаштувань для захисту даних, ніж пропонують стандартні служби безпеки ОС Microsoft Windows. Функціональність Cerberus Security Guard дозволяє вирішувати проблеми, які не можуть розв’язатиWindows або навіть інші програми безпеки.
З Cerberus Security Guard можна створювати права доступу для користувачів, для додатків і системних процесів. Система запобігання вторгнень (IDS) захищає від великої різноманітності дій зловмисників.
(Джерело RU: comss.ru)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting