Знайди, завантаж, надішли привітання до 8 Березня
User Rating: / 15
PoorBest 
There are no translations available.

Електронні листівки до 8 БерезняКороткий огляд інтернет-ресурсів, на яких можна знайти електронні листівки до 8 Березня: анімовані, озвучені, ретро, напівфабрикати, з віршами, для мобільних…
Якщо б свята 8 Березня не було, то варто було б його придумати і саме на початку весни. Прокидається природа, оживають почуття, люди усміхаються один одному наперекір всяким негараздам і, здається, що жіночому святу ми, чоловіки, радіємо більше, ніж самі його винуватці.
Щоб свій чудовий настрій не втратити, подарити його іншим – перегляньте добірку сайтів з листівками до 8 Березня і Ви будете вражені, наскільки яскраво можна передати свої почуття засобами інтернет-технологій.
Чудовий сайт, який не лише дозволяє надіслати привітання, а й намагається допомогти Вам зробити правильний вибір. Ви отримаєте інформацію про розмір, рейтинг, кількість надсилань тощо.
Чудові анімовані листівки. На цей сайт варто зайти, щоб отримати насолоду лише від перегляду. Всі листівки легкодоступні для перегляду та завантаження.
Це мегапортал християнських ресурсів і кожна листівка тут повна доброти та любові. Дуже зручно заповнити на надіслати листівку, але важко відвести погляд від такого ніжного рухливого котика і усмішка сама з’являється на вустах:
Жіноче свято має свою історію і тому на сайтах знову і знову повертаються до неї.
Більше тисячі ретро листівок зібрано на сайті. Всі вони отримали друге дихання, щоб знову радувати Ваших близьких, рідних, просто знайомих.
Сайт-ностальгія за СРСР пропонує «добрі старі листівки», не забуваючи нагадати, що Міжнародний жіночий день відзначався в СРСР з 1921 року і продовжує відзначатися нами вже 90 років.
Хочете щось зробити своїми руками, додати власні слова? Тоді Вам допоможуть такі сайти.
На сайті приведені шаблони (кількома частинами – стільки їх багато) для створення листівок до 8 березня. Завантажуйте і фантазуйте, творіть і я впевнений, що Ваша творчість буде оцінена.
Хочеться щось від душі, а поетом не вийшли? Чи просто Ваші знайомі мають хороше почуття гумору? Тоді спробуйте «найняти» автоматичного поета:
Тут зможете отримати ексклюзивне привітання, яке автоматично буде складене за вказаними Вами параметрами:
Уточнюєте наведені дані та вказуєте своє ім’я і свою електронну адресу, на яку протягом 2 хв. буде висланий «віршик». Хочеться вірити, що він сподобається Вашому адресату.
Оплата через СМС повідомлення і вартість його для Росії – біля 130 р., а для України – менше 35 грн.
Якщо ж не готові до ризику, то можна вибрати листівку з готовим віршем:
На цьому сайті не лише листівки і можете зробити для себе нотатки з тостами до святкового столу, а список посилань на ресурси з листівками просто вражаючий.
А дійсно, для чого розмінюватися на дрібниці – давайте все оптом!
Сайт пропонує набір з 170 анімованих чудових листівок до 8 Березня. Завантажуємо, а потім вже розберемося, кому яку.
Ще один сайт листівок «оптом». Пропонується набір до 8 Березня з 280 листівок: завантажуємо і насолоджуємось весь рік.
Мобільний телефон сьогодні став візитною карткою і тим інструментом, який надає нам впевненість, що адресат вчасно отримає наше поздоровлення. Можливість вислати листівки на мобільний телефон надають приведені сайти.
Оригінальні озвучені привітання з текстом на Ваш вибір.
Після вибору Вам доведеться вказати телефонний номер отримувача, можна задати час доставки, додати підпис, попросити повідомити про виконання замовлення. Скільки все це коштує? А хіба Ви рахуєте гроші, коли «потрібно насолоджуватися життям в міжнародний жіночий день»?:

В розділі «8 Березня» можна вибрати листівки для мобільного телефону або електронної пошти та надіслати їх.
Ніжні добрі привітання та листівки до 8 Березня, в тому числі для дітей.
Якщо приведеного вище все ще мало, то пропоную зайти на пару сайтів зі списками подібних ресурсів.
Велика добірка посилань на сайти з листівками з короткими анотаціями:
Сайт сам ставить собі питання «де в Інтернеті можна знайти листівки до 8 Березня» і сам же відповідає на нього:
Чудового Вам настрою і не лише в цей святковий весняний день!
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting