Subtitle Search допомагає в пошуках субтитрів для фільму
User Rating: / 1
PoorBest 
Thursday, 18 March 2010 22:13
There are no translations available.

Ми переглянули в минулому значну частину завантажувачів субтитрів починаючи з додатків, таких як Subs Grabber і Sub Downloader, до складних програм, як Renaissance, яка може сканувати локальний каталог для фільмів і знайти для них субтитри в Інтернеті. Subtitle Search - інша програма для пошуку і завантаження субтитрів з Інтернету. Вона підтримує кілька баз даних, включаючи субтитри на популярних сайтах Open Sutitles і Subtitle Resource.

Основна програма стартує відразу після введення назви фільму або її частини в форму пошуку інтерфейса програми. Потім Subtitle Search виконує пошук на різних веб-сайтах, які підтримуються, щоб знайти фільм і відповідні субтитри.

Завантажувач субтитрів зазвичай швидко заповнює лістинг результатів. Для кожного результату вказана назва, мова, кількість компакт-дисків, рейтинг і джерела.

Subtitle Search також отримує інформацію про фільм з IMDB, включаючи обкладинку, голоси, рейтинг та посилання. Все, що потрібно для завантаження конкретних субтитрів, це клацнути лівої кнопкою на вибраному результаті пошуку. Можливо також відкрити сторінку, на якій Він знаходитесь, замість субтитрів, клацнувши правою кнопкою миші.

Користувачі можуть також виконувати пошук безпосередньо в IMDB з інтерфейсу програми, що може стати в нагоді, якщо не можуть згадати назву фільму.

Є дві додаткові функції, які ми хотіли б згадати в цьому короткому огляді. По-перше, можливість автоматично завантажити трейлери фільмів, якщо вони знаходяться на підтримуваних сайтах. Другий - стежити за субтитрами в базах даних для роботи з тими субтитрами, які в даний час там відсутні.

Програма Subtitle Search з відкритим вихідним кодом для операційної системи Windows і її можна завантажити безпосередньо з сайту проекту на Sourceforge.

Джерело новини англійською на ghacks.net.

 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting