Знайти синонім слова: Synonym-Finder
User Rating: / 12
PoorBest 
Thursday, 22 July 2010 10:49
There are no translations available.

Пошук синонімів

В роботі літератора, журналіста, і навіть копірайтера - словом, усіх, хто зайнятий літературною працею або письменництвом, необхідно буває підібрати саме той синонім, який відповідає змісту слова, що підбирається.
А ось синонімів-то в словниковому запасі, яким ми володіємо, не вистачає. Доводиться ритися і шукати паперовий словник синонімів, лізти в Інтернет, щоб знайти те єдине слово, яке необхідне саме в цьому контексті. Але паперові словники занадто товсті, щоб полегшити нашу роботу, а інтернет-джерела дуже мізерніі часом видають за шуканий синонім зовсім не те, що ми хотіли б почерпнути.
Для пошукового запиту в Інтернеті та при написання блогів також важливо знати синоніми слів, бо правильні ключові слова - один із елементів SEO. І просто чудово, що є такий інструмент, як Synonym-Finder. Це безкоштовний словник синонімів в Інтернеті і робить саме те, про що заявляє - шукає синоніми слова.
В цілому, цей простий і зручний у використанні інструмент вартий додавання до Ваших закладок.
Особливості:
  • Пошук онлайн синонімів слова (англійською мовою).
  • Не потрібна реєстрація. Введіть слово, і Ви отримаєте результати.
  • Результати акуратно відображають синоніми, визначення і слововживання.
  • Крім того, можна знайти антонім слова та визначення.
Адреса сайту: synonym-finder.com
Подібні англомовні ресурси EasyDefine і Thsrs, а для слів російською мовою можна порекомендувати  sinonim.su та enc-dic.com.
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting