Інтернет допоможе спланувати відпустку
User Rating: / 3
PoorBest 
Saturday, 05 June 2010 09:17
There are no translations available.

Ось і настає літо, пора відпусток. Хтось віддає перевагу жарким країнам, хтось столиці європейської культури, комусь до душі сімейний відпочинок в Криму, а комусь - зелений туризм в Карпатах. Не розгубитися в багатстві пропозицій і вибрати найкращий варіант допоможе Інтернет.

Плануючи зарубіжний відпустку, зазвичай ми обдзвонюємо туристичні агентства в пошуках цікавих пропозицій, або переглядаємо сайти окремих курортів і намагаємося вийти з ними на зв'язок. Насправді завдання можна значно спростити, звернувшись до спеціалізованих порталів, які здійснюють пошук по базі з тисяч пропозицій різних агентств.

Тури

Як правило, тут можна підібрати пакетні пропозиції, в які відразу включені і вартість путівки з проживанням і харчуванням та квитки в обидві сторони. Втім, за бажанням, Ви можете виключати або додавати різні опції з майстра підбору турів. Система також може запропонувати Вам найкращі за ціною або найближчого до вас турагента.

Подібним чином працюють найбільші українські туристичні портали Turne.com.ua, Tourua.com, Tour.turistua.com. Точно так само працює і Piligrim.ua, який шукає тури по базі власної мережі туристичних агентств.

Цікавий сайт NavkoloSvitu.kiev.ua, який допомагає любителям зеленого туризму організувати свою відпустку в мальовничих місцях України.

Italia.com.ua - спеціалізований туроператор по Італії. Завдяки багатству георгафічний поясів цієї країни, оператор який пропонує тури для цінителів культури і мистецтв, любителів шопінгу і гірськолижного відпочинку.

Cruiselanta.com.ua буде цікавий любителям морських круїзів. Тут можна вибрати круїзи по всьому світу. Можливість підібрати групові та індивідуальні тури по заданих критеріях з онлайн-бронювання.

Квитки

Якщо потрібно купувати квитки самостійно, можна звернутися до сайтів авіакомпаній (Wizzair.com, AeroSvit.ua, KiyAvia.com). Тут можна вибрати рейс або замовити чартер і купити квиток.

Також можна спробувати знайти кращий варіант рейсу за допомогою спеціальних порталів -  perelet.com.ua , online.trime.ua і  altis.aero . Останній, до речі, допомагає знайти авіаквитки за максимально низькими цінами.

Якщо ви не любите літати, або прагнете заощадити, можна скористатися бронюванням і купівлею квитків на поїзд.

RailEurope.com - допомагає підібрати ж/д квитки для поїздок по Європі і всьому світу.

Oebb.at - квитки по Європі на потяги з Австрії.

Гроші

Один з важливих моментів, коли Ви подорожуєте або відпочиваєте далеко від дому, є можливість швидкого доступу до своїх грошей. Краще всього користуватися для цього кредитними картами міжнародних платіжних систем VISA та MasterCard. Знайти найближчий банкомат у будь-якій точці світу можна за допомогою сайтів систем VISA та MasterCard.

У самому крайньому випадку можна скористатися послугами системи грошових переказів Western Union, підшукавши її найближчий пункт.

Партнери платіжної системи VISA пропонують власникам її карт ряд знижок та акцій на туристичні послуги в країнах Тихоокеанського регіону. Це означає, що якщо Ви зібралися на відпочинок в Південно-Східну Азію чи Сполучені Штати Америки, у Вас є можливість вельми недорого оселитися в готелі, відвідати ресторан або відправитися на екскурсію. Повний перелік актуальних пропозицій доступний на сайті VisaGoExplore.com.

Зрозуміло, даний огляд не претендує на повноту. Його завдання скоріше - послужити дороговказом, щоб зорієнтувати користувача в якому напрямку рухатися, що і де шукати в Інтернеті, плануючи літню відпустку.

Автор Борис Неделя

(Джерело RU: internetua.com)

 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting