Інструмент для витягування адрес електронної пошти з пошуком за ключовими словами: Wise Email Address Extractor 2.7
User Rating: / 1
PoorBest 
Monday, 10 May 2010 10:02
There are no translations available.

Wise Email Address Extractor - професійне програмне забезпечення для павука електронних адрес: воно збирає всі адреси електронної пошти без дублікатів. Все, що потрібно зробити, це ввести ключові слова або конкретний URL веб-сайту чи електронної пошти. Wise Email Address Extractor почне сканувати сторінки з найвищим рейтингом безпосередньо з найбільш популярних пошукових систем, таких як Google.

Ця утиліта є унікальним потужним пошуковиком через ключові слова, якого не існує в інших популярних екстракторах електронної пошти. Wise Email Address Extractor повністю автоматизований для пошуку адрес електронної пошти. Вам потрібно лише уточнити деякі деталі і двигун павука електронної пошти зробить стомлюючу роботу за Вас.

Це дуже швидкий електронний павук, який підтримує багатопоточне сканування. Це великий помічник у проведенні маркетингової кампанії електронною поштою. Така кампанія вимагає великої кількості адрес електронної пошти. Звичайно, неможливо копіювати адреси електронної пошти вручну. Ви можете створити для своїх клієнтів списки адрес електронної пошти за допомогою Wise Email Address Extractor.

Спробуйте Wise Email Address Extractor і подивіться, на що він дійсно здатний!

(Джерело EN: softpedia.com)

 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting