GoGoRu запустив сервіс пошуку авто в оренду по всьому світу
User Rating: / 2
PoorBest 
Tuesday, 07 August 2012 20:17
There are no translations available.

GoGoRuСервіс GoGoRu, який шукає квитки на літак за вигідними тарифами більш ніж 700 авіакомпаній всіх країн світу, дозволяє знаходити і автомобілі для оренди.
Ця можливість надана спільно з європейською компанією CarTrawler. Автомобілі шукаються серед 550 агентств, в 171 країні і 30 тисячах міст і аеропортів, на 30 мовах світу.
Так виглядають результати пошуку аренди авто на 5 днів в Києві:
GoGoRu також знаходить і порівнює ціни на готелі на більш, ніж 100 сайтах бронювання номерів, включаючи Booking.com, Agoda.ru і Hotels.com. Крім того, сайт продає залізничні квитки по Росії і країнах СНД.
Керівник сервісу GoGoRu Роман Швець прокоментував як купити авіаквитки дешево: «Дешеві авіаквитки можуть бути, якщо їх купувати за кілька тижнів до рейсу або ж навпаки - в останні кілька днів. Квитки можуть також обійтися дешевше, якщо купувати їх на буденні дні». За його словами, авіакомпанії іноді влаштовують акції та спеціальні пропозиції - наприклад, при запуску нових рейсів.
Для довідки:
Проект GoGoRu.ru належить компанії «Бутікс.ру». Сервіс заснований в 2011 році для пошуку і порівняння цін на авіа та залізничні квитки, порівняння вартості проживання в готелях і прокату автомобілів.
(Джерело RU: business-top.info)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting