Співробітник Google створив пошуковик по зарплатах працівників IT-сфери
User Rating: / 5
PoorBest 
Sunday, 02 October 2011 06:51
There are no translations available.

Пошуковик по зарплатах працівників IT-сфериСпівробітник Google розробив сервіс TechCompanyPay, який дозволяє здійснювати пошук за посадами і зарплатами найбільших компаній, що працюють в області IT.
Гарет Джонс (Gareth Jones), інженер Google з клієнтських рішень, створив сайт TechCompanyPay, який пропонує відвідувачам інформацію про зарплати співробітників великих компаній, що працюють в області IT. Джонс стверджує, що дані, які публікуються на сайті, дуже точні.
Сайт пропонує відвідувачам можливості для всебічного пошуку, як за посадами, так і за зарплатами. Крім того, в сервісі наводяться посилання на облікові записи в LinkedIn за вказаними посадами. Таким чином, можна дізнатися, хто зараз обіймає цю конкретну посаду.
За допомогою TechCompanyPay можна скласти рейтинг з п'яти компаній з найбільш високими зарплатами. Згідно з даними сайту, співробітники Twitter отримують в середньому близько $120 тис на рік, Apple - $113 тис на рік, LinkedIn - $112 тис, Facebook - $110 тис, і, нарешті, Google - $104 тис.
(Джерело RU: ruformator.ru)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting