Experika - російськомовний проект пошуку роботи і персоналу
User Rating: / 3
PoorBest 
Friday, 02 September 2011 18:18
There are no translations available.

ExperikaНовий проект Experika.com допоможе українцям знайти роботу не тільки у своєму місті, а й за кордоном, а закордонним компаніям знайти фахівців в країнах СНД.
Experika - від англійського Experience (досвід анг.) та Еврика - дозволяє шукати роботу і співробітників з навичок на 7 мовах.
Інтерфейс Experika мультимовний, а також надає можливість шукати роботу або персонал в декількох країнах і містах одним кліком. Experika дозволяє створити профіль різними мовами, що корисно при пошуку роботи за кордоном або в іноземних компаніях. Класичний набір інструментів HR-менеджера компанії та спеціаліста рекрутингового агентства доповнено можливістю відправляти профілі кандидатів на узгодження з роботодавцем. Навіть якщо роботодавець не зареєстрований на сайті, він все одно зможе прийняти або відхилити кандидатуру, запропоновану HR-спеціалістом.
«Розвиваючи кар'єру разом з Experika, створивши профіль, який буде служити Вашою візитною карткою для роботодавців, Ви будуєте свій персональний бренд. У свою чергу компанія має можливість не тільки публікувати вакансії - без обмежень і безкоштовно, - а й продемонструвати потенційним співробітникам свій корпоративний імідж, публікуючи на своїй сторінці в Experika.com прес-релізи і новини компанії, а також імпортуючи корпоративну Twitter-стрічку і блок прихильників бренду в Facebook.
Пошук роботи і персоналу з навичок - ключова відмінність Experika від інших сайтів. Пошук в базі резюме - минуле століття, тепер з Experika оцінюватися буде не резюме, а навички здобувача, а потенційний працівник зможе дізнатися більше про компанію роботодавця прямо на сайті », - розповів Odessa Business News директор з розвитку Experika.com Борис Ходорковський.
Профілю кожного претендента надається коротке посилання і така ж можливість надана компаніям. Можливість сортувати профілі і вакансії на Experika за актуальністю значно прискорює процес підбору персоналу.
(Джерело RU: segodnya.ua)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting