Витягування адрес e-mail: 1st Directory Email Spider 5.29
User Rating: / 4
PoorBest 
Sunday, 06 March 2011 18:25
There are no translations available.

1st Directory Email Spider 5.29Професійний інструмент цільового витягування адрес електронної пошти. З 1st DES Ви зможете легко і швидко створити свої власні списки відправки бізнес листів.
Тобто Ви отримуєте ефективні групи клієнтів і ефективний інструмент конкуренції над суперниками в бізнесі. 1st DES призначений для збору адрес електронної пошти з відповідного спеціального каталога пошукової системи. Просто введіть Вашу папку і 1st DES буде сканувати каталог і витягувати свіжі адреси електронної пошти, які Вам дійсно потрібно. URL адреси, з яких він може витягувати, включають сторінки HTML, CGI, PHP, ASP і т.д.
Серед підтримуваних пошукових системи такі основні пошукові системи, як Google, Lycos, Excite і т.д. Зараз швидкість сканування до 300 листів в хвилину . Підтримуєься експорт результатів пошуку (адреси електронної пошти) у текстові, CSV, TSV і Microsoft Excel файли, а також підтримується автоматичне видалення дублікатів адрес електронної пошти. Системні вимоги: PIII 1 ГГц або вище, принаймні 10 МБ вільного простору на жорсткому диску для збільшення швидкості пошуку
(Джерело EN: sumotorrent.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting