Settings 3.06 - програма контролю доступу
User Rating: / 6
PoorBest 
There are no translations available.

SettingsSettings – програма, що надає змогу керувати прихованими можливостями Windows, а в основному контроль доступу до файлів та налаштувань, іншим користувачам ПК.
Найбільш використовувана у навчальних закладах, у різних комп’ютерних класах. Нею можна користуватися навіть у комп’ютерно-ігрових закладах. Безліч теперішньої молоді думає, як понишпорити в комп’ютері, встанови гру, а також встановити інші програми, якими хочеться їм користуватися.
В наш час знайшли спосіб, як заборонити іншому користувачеві ПК, самостійно та без дозволу, господарювати. Дана програма надає можливість приховання файлів, обмеження доступу до дисководів та USB, заборонити встановлення програм та ігор, приховати доступ до налаштувань екрану тощо.
Settings дуже популярна у загальноосвітніх навчальних закладах, так як є простою в користуванні, а спливаючі підказки дають змогу зекономити час.
Встановлення
Є досить велика кількість схожих програм з більш вдосконаленим інтерфейсом, але перевага даної в тому, що вона доступна для безкоштовного завантаження.
Тому завантажити програму контролю доступу можна за посиланнями kazus.ru і uchinfo.com.ua.
Settings-1Завантажений архів  
Settings-2
Розархівування
Settings-3
Вміст розархівованої папки
Скачавши файл, його потрібно розархівувати та запустити. Програма не потребує додаткових встановлень, так як має досить малі розміри.
Тому на цьому встановлення завершене. Програма готова до використання.
Вікно програми
Запустивши програму ми можемо бачити ось таке вікно:
Settings-4
Інтерфейс досить простий та легкий для сприйняття. Завжди при відкритті програми відкривається “Про програму”. Тут не має нічого особливого. Вам просто надається можливість познайомитися з автором:
Settings-5
 • Автозапуск – надає можливість керувати програмами, які запускаються автоматично при запуску комп’ютера.
Settings-6
 • Видалення програм – ми можемо контролювати встановлення програми на ПК та видаляти їх при потребі.
Settings-7
 • Провідник – частина меню, яке теж поділяється на деякий список. Саме у цій частині програми ми можемо задавати обмеження доступу до властивостей екрану, до логічних дисків, а також налаштувати меню “Пуск”.
Settings-8
Settings-9
Settings-10
Також у верхній частині програми можемо вибрати “Властивості” та побачити список:
 • Налаштування – можливість відкриття редактора налаштувань. Таким чином, ви маєте можливість змінити меню, яке розташоване у лівій частині головного вікна. Тобто змінити порядок або самі перейменувати весь зміст.
Settings-11
 • Налаштування інтерфейсу – це можливість налаштування інтерфейсу при відкритті. Тобто, ви можете задати розкриття повного списку меню при запуску тощо.
Settings-12
 • Пароль для запуску програми – це можливість встановлення паролю на програму. Таким чином навіть, якщо хтось сяде за ПК - він не зможе змінити налаштування, які ви встановили.
Settings-13
 • Вихід – функція звичайного виходу з програми, але головне не заплутатись. Даний вихід можна порівняти зі значком, що розташований у нижній частині вікна і позначає двері, то в даному випадку це звичайний вихід з програми. А ось ключик - це вихід для зміни користувачів, тому їх неможливо прирівняти.
Користування програмою
Якщо інтерфейс програми досить простий, то у використанні потрібно бути уважним та дотримуватися інструкції. Декому досить прочитати, але є деталі, на які потрібно звернути увагу.
Отже, припустимо, що мені потрібно встановити заборону доступу логічних дисків для учнів в комп’ютерному класі.
Я роблю так:
 1. На комп’ютері встановлюю програму.
 2. Створюю двох облікових користувачів “Вчитель” та “Учень” без обмежень в правах.
 3. Переходжу на користувача “Учень”.
 4. Запускаю програму.
 5. Відкриваю у лівому меню “Провідник>Логічні диски” і ставлю галочки навпроти дисків, які необхідно приховати.
 6. Переходжу на користувача «Учитель»(клацнувши на замочок в нижній частині робочого вікна програми).
 7. Обмежую в правах користувача «Учень».
Отже, можемо сказати, що дана програма обмеження доступу є зручною для використання та досить функціональна. Settings 3.06 надає можливості власнику комп’ютера обмежити тимчасових користувачів, що досить актуально в наш час.
Автор Марина Могила, МАН України
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting