Торрент-трекер BitTorrent випустив програму-конкурента хмарним сервісам
User Rating: / 0
PoorBest 
Sunday, 28 April 2013 13:47
There are no translations available.

Программа BitTorrent Sync

Безкоштовна програма від BitTorrent дозволяє швидко ділитися необмеженими об'ємами інформації між комп'ютерами без необхідності зберігати її в хмарі.
Програма BitTorrent Sync (повністю функціональна альфа-версія) - це інструмент для необмеженої захищеної синхронізації файлів між кількома комп'ютерами. Програма використовує ту ж технологію пирингового обміну файлами, на якій працюють клієнти торрент-трекера.
BitTorrent Sync можна використовувати для віддаленого резервного копіювання або обміну важкими файлами і папками між декількома комп'ютерами. Ні розмір файлів, ні їх кількість не обмежені. Оскільки синхронізація заснована на P2P (peer-to-peer), файли не потрібно спочатку зберігати в хмарі, а можна відразу расшарівать на максимальній швидкості, підтримуваної мережею.
Передача файлів за допомогою BitTorrent Sync зашифрована. Інформація не зберігається на сервері в хмарі, а залишається на тому пристрої, який користувач вибрав для її зберігання.
BitTorrent Sync
Для того, щоб синхронізуватися з іншим комп'ютером, користувач повинен скопіювати і передати власнику іншої машини згенерований програмою 21-бітний ключ. BitTorrent Sync за замовчуванням створює папку "BTSync", однак її можна перейменувати або призначити інші папки для синхронізації.
Синхронизация с BitTorrent Sync
У меню додаткових налаштувань можна вибрати, чи дати іншим користувачам повний доступ до папки або доступ в режимі «тільки для читання». Крім того, у цьому меню можна згенерувати секретний ключ для одноразового доступу до папки.
(Джерело RU: webtun.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting