Емулятор Android для Windows
User Rating: / 6
PoorBest 
Monday, 11 February 2013 20:49
There are no translations available.

Эммуляция Android на Windows

Якщо Ви хочете запускати додатки під Android на своєму ПК або ноутбуці з Windows, то тепер така можливість з'явилася.
Нова програма WindowsAndroid 4.0.3 (x86/x64) дозволяє запускати Android як «рідний» додаток для Windows® 7, 8 (32/64-біт). Як тільки встановлена програма WindowsAndroid, можна вже починати використовувати браузер, вбудовану галерею та інший софт під Android.
WindowsAndroid - можливість запускати Android під Windows без додаткового програмного або апаратного забезпечення. Цей софт запускає віртуальну машину Dalvik, яка дозволяє працювати з Adnroid-додатками, плюс дозволяє апаратному забезпеченню Вашого ПК обробляти запити «нерідних» застосувань.
Цей порт операційної системи Android побудований на Ice Cream Sandwich (ICS) - поточній версії Android, яка буде виглядати на ПК і ноутбуці з Windows точно так само, як її бачать власники мобільних пристроїв на базі Android.
Примітки:
  • Apk-додатки можна буде запускати без установки в самому "Adnroid" - достатньо просто скопіювати файл в директорію "/SocketeQ/windowsandroid_root/data/app" і перезапустити WindowsAndroid.
  • При установці WindowsAndroid не варто міняти назву папки, в яку її пропонується встановити, та її місце розташування, тому що це може призвести до незапуску емулятора.
  • Не запрацює WindowsAndroid і в тому випадку, якщо відеокарта ПК не підтримує OpenGL 2.0.
А от так це виглядає на екрані монітора:
(За матеріалами EN: downloadzone64.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting