TeamViewer – програма для дистанційного керування комп’ютером в мережі
User Rating: / 15
PoorBest 
Wednesday, 02 January 2013 12:09
There are no translations available.

TeamViewer – програма, яка надає змогу користувачеві дистанційно керувати комп’ютером іншого користувача. Вона є універсальною для спілкування через Інтернет, а також для передачі файлів та проведення віддалених презентацій.
Мабуть, Ви не раз зустрічалися з необхідністю щось запитати, або пояснити - саме TeamViawer допоможе Вам у вирішенні цієї проблеми. Встановити цю програму навіть користувачеві-початківцю не є проблемою, а головне те, що більшість подібних програм платні, а дана абсолютно безкоштовна.
Основне вікно програми є зрозумілим для користування початківців, не містить нічого зайвого. В той же час максимально швидко дозволяє підключитися до віддаленого комп’ютера або зробити необхідні налаштування підключення.
Встановлення 
Завантажити програму віддаленого керування можна з сайту teamviewer.com.  
Скачавши файл, його потрібно запустити і ми побачимо вікно, в якому програма запропонує установити її в систему або відразу запустити:
Запустити:
На мою думку, це великий плюс, адже, пояснювати новачку як її встановлювати тоді не потрібно. Хоча в цьому є й деякі мінуси: 
 • TeamViewer не буде запускатися автоматично при запуску системи;
 • Можуть не спрацювати деякі специфічні функції, що потребують прив’язки до системи.
Встановити:
Після вибору встановлення TeamViewer з’явиться наступне діалогове вікно, що запропонує вибрати тип використання. Перший – особистий і некомерційний – безкоштовний, а от за використання в комерційних цілях вже доведеться заплатити:
Наступне вікно містить текст ліцензійної згоди і в ньому необхідно поставити дві «галочки» для згоди зі всіма пунктами наведеного тексту:
Далі вибираємо один з двох типів встановлення: пасивний чи активний:
Для пасивного програма буде просто розміщена на жорсткому диску і підключитися до неї можна буде тільки після запрошення від власника копм’ютера.
Розглянемо цей тип встановлення:
Відразу з’явиться діалогове вікно з вибором папки, куди буде встановлено TeamViewer. Відображається шлях до вибраної папки, об’єм місця, який потрібен для встановлення цієї програми і загальний об’єм вільного місця на вибраному диску.
Наступним кроком буде введення назви папки в головному меню Windows.
Підтвердивши всі встановлення, дочекаємось закінчення розпакування.
Далі відкриється вікно програми TeamViewer.
Для активного типу програма запропонує ввести особистий пароль користувача, використовуючи який, він зможе підключатися до власного комп’ютера.
Вікно програми
Запустивши програму ми побачити вікно:
Інтерфейс програми досить простий.
Якщо Ваше підключення до мережі активне, то в лівій частині вікна будуть відображені цифри. В стрічці ID Ваш унікальний ідентифікаційний номер, який програма генерує сама.
Нижче розташована стрічка з паролем, який буде необхідним для підключення до Вашої програми віддаленого помічника.
Ви можете роздавати його тим, кого хочете запросити, але цей пароль тимчасовий і одразу після першого підключення програма автоматично змінить його. Таким чином, Ви можете не турбуватися, що хтось з користувачів, що раніше були до Вас підключені, знову зможе це зробити у час, коли Вас не буде біля комп’ютера.
Хоча, у TeamViewer передбачений і постійний пароль. Вважається, що це ніби постійний пропуск на Ваш комп’ютер. Це дуже корисно, коли потрібно налагодити доступ до свого домашнього комп’ютера з роботи або навпаки. Звісно, це можливо лише в тому випадку, якщо комп’ютер ввімкнений і не заблокований паролем Windows.
У віконці для пароля є власне контекстне меню, що викликається правою кнопкою миші або через стрілочку  у програмі 
Контекстне меню дозволяє:
 • Миттєво створити новий пароль
 • Скопіювати поточний пароль
 • Задати постійний пароль
Якщо ми скористаємось пунктом про створення пароля для постійного користування, то відкриється вікно, яке веде в налаштування. Саме тут можна встановити постійний пароль:
В правій частині головного вікна програми є стрічка для введення ID того комп’ютера, до якого Ви хочете підключитися, або власника якого хочете запросити подивитися на Ваш екран.
Якщо Ви підключалися раніше за деякими ідентифікаторами, то всі вони будуть збережені у випадаючому списку:
Режим підключення налаштовується нижче. Це може бути, як підключення з метою керування іншим користувачем TeamViewer, так і запрошення подивися на Ваш робочий стіл.
Також є ще один варіант – передача файлів. Це корисно, якщо Вам потрібно скопіювати файли або папки з віддаленого комп’ютера чи навпаки - передати їх.
В нижній частині програми є стрічка на якій міститься статус програми, тобто там можна побачити чи готова програма до віддаленого підключення, а також список контактів, тобто Ваших партнерів.
При натисканні на кнопку “Комп’ютери та контакти” буде відкриватися та закриватися список контактів.
Якщо Ви вже зареєструвалися в системі, то досить ввести логін та пароль.
Якщо ж ні, то зареєструватися можна, клацнувши на посилання “Зареєструватися”, тоді відкриється вікно, в якому запропонується ввести ім’я користувача, поштову адресу та двічі повторити пароль. Ви можете сміло вводити свою адресу, адже ця компанія не розсилає спам. Також для роботи акаунту буде необхідно активувати свій обліковий запис, перейшовши за посиланням, яке прийде на Вашу електрону адресу.
Опції 
У даній програмі дистанційного керування іншим комп’ютером можна зробити додаткові налаштування:
Додатково>Опції
В діалоговому вікні, що відкрилось, бачимо такі розділи: 
1. Головне 
 • Відображаюче ім’я – сюди Вам потрібно вводити своє ім’я. Воно буде відображатися у чаті для віддаленого користувача.
 • Запускати TeamViewer при запуску системи Windows – встановивши поруч прапорець, Ви налаштуєте запуск програми дистанційного керування одночасно з завантаженням Windows
 • Згортатися в системну панель – активувавши цю операцію після закриття програми TeamViewer буде згортатися в системне меню (область панелі задач Windows).
 • Налаштування проксі - для відкриття та налаштування натисніть “Конфігураціїї”.
 • Вхідні з’єднання (локальна мережа) – можна вибрати одну з трьох операцій:
  • Деактивовано: з’єднання через локальну мережу заборонене.
  • Прийняти: приймає з’єднання через порт.
  • Прийняти виключно: програма буде доступною лише через IP-адресу або відповідне ім’я комп’ютера.
2. Безпека 
 • Пароль – вписавши пароль, Ви зможете його використовувати в будь-який час для доступу до власного комп’ютера.
 • Надійність паролю – тут можна встановити надійність Вашого паролю, вибрати зі скількох символів буде складатися Ваш генерований пароль.
 • Вхід в Windows – в цьому випадаючому вікні Ви можете надати дозвіл віддаленому клієнту TeamViewer підключатися до Вашого комп’ютера, використовуючи реєстраційні дані замість пароля, які видає програма дистанційного доступу.
 • Чорний та білий список – тут Ви можете ввести ID тих хто має право доступу до Вашого комп’ютера (білий список) або не мають такого права (чорний список).
3. Віддалене керування – у даному розділі можна заздалегідь зробити всі налаштування щодо сеансів віддаленого керування комп’ютером. Налаштування будуть стосуватися саме якості сеансу і будуть застосовуватися й у наступних сеансах віддаленого керування.
4. Конференція – цей розділ подібний попередньому, але він призначений для віддалених конференцій. Налаштування застосовані тут будуть використовуватися до всіх конференцій.
5. Комп’ютери та контакти – цей розділ призначений для керування Вашим обліковим записом. Тут можна налаштувати оповіщення для себе про вхід в систему користувачів, об’єднання off-line користувачів в окрему групу та чи будете Ви їх бачити. Також можете налаштувати, чи потрібно сповіщати інших користувачів TeamViewer про те, що Ви зайшли в систему.
6. Аудіоконференція – тут можна налаштувати конференц-зв'язок, а саме для телефонної конференції. Налаштувати опції для відтворення звуку, тобто гучність динаміків, а також можете взагалі вимкнути звук (динаміки). У цьому розділі є й опції для мікрофону, тобто налаштування рівня мікрофону та шумового порогу.
7. Відео – у цьому розділі проводяться налаштування, що стосуються відеокамери: вибрати веб-камеру, яку потрібно використовувати, перевірити її якість.
8. Запросити партнера – цей розділ надає можливість створювати Ваші індивідуальні запрошення партнерам для віддаленого керування. Ви можете скористатися шаблоном, що запропонований у самій програмі, або замінити його своїм текстом.
9. Додатково – у даному розділі можна провести додаткові налаштування TeamViewer.
Загалом можна сказати, що програма зручна для використання і досить функціональна. TeamViewer надає змогу користувачеві створювати свій список контактів, створювати умови для особистого та постійного доступу до власних комп’ютерів: робочого та домашнього.
Автор Марина Могила, МАН України.
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting