Microsoft Translator - інструмент перекладу веб-сторінок на льоту
User Rating: / 6
PoorBest 
Sunday, 20 November 2011 19:19
There are no translations available.

Microsoft TranslatorMicrosoft намагається наздогнати функціональністю веб-інструменти Google. Днями вона представила засіб машинного перекладу, який здатнийа відображати веб-сторінки на рідній мові користувача.
Microsoft Translator здатний самостійно ідентифікувати мову, яка використовується на веб-сторінці. Можна вибрати різні мови перекладу, включаючи серед інших російську, англійську, німецьку, китайську, японську та арабську.
Інструмент можна використовувати як веб-інструмент, відвідуючи офіційну сторінку. Є можливість «встановлення» Microsoft Translator в браузер.
Спочатку на спеціальній сторінці Translator Bookmarklet слід вибрати з випадаючого меню мову, на яку швидше за все доведеться переводити сторінки, потім занести посилання в пункті 2 в закладки. Потім на китайському, корейському або будь-якому іншому іноземному ресурсі треба просто викликати це посилання з обраного і сторінка буде переведена.
Google Chrome включає персональний інструмент перекладу веб-сайтів, а інструмент Microsoft Translator можна викликати з будь-якого браузера. Він чудово працює на останніх версіях Internet Explorer, Firefox, Opera і Safari. Машинний переклад сьогодні далекий від ідеалу, але такі інструменти можуть надати певну допомогу при роботі з іноземними ресурсами.
До речі, це вже другий, крім Google, онлайновий ресурс, який працює з українською мовою.
(Джерело RU: 3dnews.ru)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting