Портативний менеджер закачувань: VDownloader 3.6.943 Portable (ML/RUS)
User Rating: / 8
PoorBest 
Sunday, 16 October 2011 13:43
There are no translations available.

VDownloaderVDownloader - потужний менеджер закачувань відеофайлів з таких відомих сервісів як YouTube, Google Video, Metacafe, MySpace, Pornotube, Yuvutu і багатьох інших аналогічних сайтів.
Закачування здійснюється в зручному для перегляду форматі: сумісному з iPod, Sony PSP, мобільним телефоном або зберегти в AVI, MPG, iPOD / iPHONE, PSP, 3GP, NOKIA N8x0, VCD, SVCD, DVD, FLV або MP3 - у разі якщо потрібно зберегти лише тільки звук. Існує можливість пошуку відеофайлів за ключовим словом, причому пошук може виконуватися відразу на декількох веб-сервісах.
Ви б хотіли дивитися свої улюблені відео ролики з YouTube, Facebook, Blip.tv, MegaVideo, Veoh, Vimeo, Metacafe, DailyMotion, Google Video, Yahoo Video, Break або будь-яких інших основних вебсайтів обміну відео, включаючи сайти для дорослих у будь-який час і де завгодно?
З VDownloader Ви будете мати можливість:
  • Переглядати відео або прослуховувати аудіо в дорозі або на відпочинку на Вашому MP3.
  • Переглянути відео без настирливої ​​реклами або інших відволікаючих чинників.
  • Робити копії онлайнового відео в будь-якому можливому форматі так як вони можуть бути видалені!
  • Відмовитись від черг та очікування завдяки автоматичному прискорювачу завантаження відео.
Якщо ви зберегли відео на Ваш жорсткий диск за допомогою VDownloader, то Ви будете впевнені, що знайдете його, коли вирішите показати своїй родині або друзям. Ви так само можете конвертувати його в інший формат для перегляду на будь-якому мобільному пристрої, включаючи: iPod, iPad, iPhone, Windows Mobile or Android device, Blackberry та інші. Викачувати відео з VDownloader легко, надійно і швидко. Дане програмне забезпечення на 100% безкоштовне і може бути використане на будь-якому ПК з операційною системою Windows.
(Джерело RU: phishka.ru)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting