Знайти всі картинки та відеофайли з Portable CacheImage 1.0 Rus Free
User Rating: / 4
PoorBest 
Sunday, 20 June 2010 19:19
There are no translations available.

Portable CacheImage 1.0 Rus Free дозволяє знайти всі картинки та відеофайли в кеші браузерів Opera та Internet Explorer. Є деякі сайти, які не дозволяють зберігати картинки та відео файли.

А що робити якщо якась картинка або відеоролик з такого сайту Вам сподобалися і Ви хочете зберегти їх собі і показати друзям? А все дуже просто! Запустіть цю програму, і вона витягне з кеша браузерів картинки і ролики, які Вам сподобалися.

При перегляді сайтів, інтернет-браузери зберігають всі переглянуте Вами у своїх кешах, але витягти дані звідти іноді буває дуже важко з різного роду причин. Ця програма бере це завдання на себе. Вам залишається тільки відкрити сайт з картинкою або відеороликом (почекайте, не закривайте сайт поки картинка не відкриється і відеоролики не завантажиться повністю!) і запустіть цю програму, натисніть кнопку пошуку (наприклад, "Пошук за останні 10 хвилин") і у вас виявляться всі картинки та відеоролики, переглянуті Вами за останні 10 хвилин. Якщо там не виявиться шуканого - розширте діапазон пошуку - можливо, Ви переглядали цей сайт раніше і картинки та ролики в кеші мають більш ранній час створення. Оскільки розміри кеша можуть досягати великих розмірів, пошук за значний період може досягати декількох хвилин.

(Джерело RU: netzor.org)

 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting