16 альтернативних способів скачати відео з Інтернету
User Rating: / 12
PoorBest 
Monday, 10 December 2012 17:46
There are no translations available.

Перегляд відео є улюбленим заняттям майже кожного в Інтернеті. Люди мають улюблені місця, щоб подивитися відео: YouTube, MegaVideo, Metacafe, Daily Motion, Veoh, Vimeo і подібні.
Але подивитися відео на відповідних сайтах може бути проблемою, якщо у Вас повільне підключення до Інтернету.
Хіба це не було б чудово, щоб спочатку завантажити відео, а потім дивитися, коли маєте повний фільм, без перерв? Отримати відео марафон на вихідні, який допоможе Вам зняти стрес, або для зберігання в своїй особистій колекції. Сайт не завжди має вбудовану функцію завантаження, але це не має значення, тому що ми акумулювали 16 способів скачати ваші улюблені відео для майже всіх можливих платформ.
Завантажити через веб-сервіси:
Просто потрібно запустити швидке завантаження? Спробуйте ці кілька завантажувачів з Мережі, в яких все, що Вам потрібно зробити, це ввести URL відео.
KeepVid досить проста у використанні. Просто введіть URL відео (адресу сторінки відео) і натисніть кнопку Завантажити. Вам будуть показані різні формати відео, які можна завантажити, а поруч посилання для скачування.
Натисніть на відповідне посилання і відео буде завантажене. Ви можете скористатися цим YouTube, DailyMotion, Google Video, Vimeo і т.д. Також є програма KeepVid, яку можна завантажити для Windows, але Вам потрібно купити ліцензію, щоб активувати її використання.
SaveVid представляє собою інтернет-завантажувач, який підтримує завантаження відео з багатьох різних веб-сайтів. Процес завантаження дуже простий: введіть URL сторінки відео в поле введення і натисніть кнопку Завантажити.
Коли Ви побачите параметри завантаження - натисніть на потрібний формат і почнеться завантаження.
ClipNabber представляє собою інтернет-інструмент для завантаження відео. Він доступний різними мовами. Процес скачування відео з ClipNabber такий же, як і в інших: введіть адресу сторінки відео в полі введення та натисніть кнопку Nab!
Ви побачите різні формати відео, які можуть бути завантажені. Виберіть свій улюблений формат і почніть завантаження відео.
Deturl представляє собою інтернет-Video Downloader. Так само, як і для KeepVid, необхідно вставити адресу сторінки відео (URL) в поле введення на сайті та натиснути кнопку завантажити. Виберіть потрібний формат і почніть завантаження.
Ви також можете зробити швидке завантаження, поставивши deturl.com перед будь-яким URL, щоб завантажити відео з даної сторінки. Deturl також має букмарклет, щоб натиснути, якщо Ви віддаєте перевагу йому, а не типу.
Завантажити через розширення/плагіни браузерів:
Існує багато інструментів для браузерів, які допоможуть Вам швидко завантажити своє відео. Немає жодних підстав для зміни браузера, щоб використовувати завантажувачі, які є для більшості «великих» браузерів.
Помічник SaveFrom.net представляє собою онлайн-інструмент і розширення для браузера, які допомагають користувачам завантажувати відео з різних сайтів. Маючи це розширення, встановлене у Вашому браузері, Вам потрібно всього лише відкрити сторінку відео та натиснути на кнопку розширення (зараз вона в ближньому верхньому правому куті браузера).
Відкриється нова сторінка з посилання для скачування відео в різних форматах. Розширення доступне в Інтернеті для Firefox, Chrome, Opera і Safari
FastestTube додає кнопку Завантажити біля відео. При натисканні на кнопку з'явиться меню, яке показує різні формати. Ви вибираєте формат відео і почнеться завантаження!
Розширення доступне для Opera 11+, Safari 5+, Chrome, Firefox та Internet Explorer.
(Safari) YouTube5 є завантажувачем для браузера Safari, який змінює YouTube-плеєр за замовчуванням, і розширює можливості відео, додаючи деякі такі цікаві функції, як кнопку регулювання гучності, можливість перемикання дозволу в процесі програвання, завантаження відео і т.д.
Ви можете завантажити відео, натиснувши на необхідний дозвіл відео, показаний в програвачі.
(Firefox) DownloadHelper - це аддон Firefox, який дозволяє завантажувати відео і зображення з багатьох сайтів, включаючи YouTube, Google Videos, DailyMotion і т.д. Він також може конвертувати завантажені відео в потрібний формат.
Коли DownloadHelper вважає, що на сайті є контент, який може бути завантажений, то його значок оживає, і Ви можете клацнути на значку та вибрати відповідну опцію в меню.
(Firefox) Easy YouTube Video Downloader - інший аддон Firefox з меншою кількістю, але необхідних функцій для завантаження відео з YouTube. Його іконка знаходиться під відео YouTube, де показується меню доступних (завантажуваних) відео форматів. Виберіть, що Вам потрібно, і завантаження почнеться.
(Internet Explorer) FVD Suite,YouTube відео-завантажувач для Internet Explorer, додає кнопку на панелі інструментів браузера.
Завантажити відео стає просто: відкрити сторінку відео та натиснути кнопку. Виберіть формат і насолоджуйтесь переглядом завантаженого відео.
(Internet Explorer) Video Download, інший завантажувач для Internet Explorer, додає можливість прямо в контекстне меню (права кнопка миші).
Для завантаження відео тільки просто клацніть правою кнопкою миші на будь-якому відео. Тоді все, що Вам потрібно зробити, це вибрати варіант, щоб завантажити дане відео.
Завантажити з робочого столу:
Ви маєте важке завантаження відео з YouTube або будь-яких інших відео-сайтів? Перевірте завантажувачі для робочого столу, які зможуть задовольнити більшість, якщо не всі, Ваших потреб завантаження відео.
(Win) Даний Video Downloader - це програма для скачування відео з більш ніж 60 відео-сайтів, включаючи YouTube. Потрібно просто вставити URL відео в поле введення і вибрати якість (або формат) завантаження та натиснути кнопку Завантажити.
Він навіть може конвертувати завантажені відео в різні відео формати. Доступний для Windows.
(Win, Mac) Треба швидкість, коли справа доходить до завантаження? Тоді, Ви повинні дати вистрелити цьому. Це завантажувач з YouTube, який стверджує, що він може скачати, при більш високій ціні, в 100 разів швидше, ніж звичайна швидкість завантаження.
Він може завантажувати відео і конвертувати їх в MP3 або відео різних форматів, на Ваш вибір. Існують професійна і безкоштовна версії. Доступний для ОС Windows і Mac OS.
Завантажити з мобільних пристроїв:
Завантаження вже є не тільки для настільних комп'ютерів або ноутбуків. Ви також можете завантажити відео для перегляду на своїх планшетах і смартфонах.
(іOS) TubeBox є повнофункціональним іOS-клієнтом для YouTube і DailyMotion. Якщо Ви любите дивитися відео на цих двох сайтах, то станете шанувальником TubeBox теж.
TubeBox дозволяє завантажувати відео YouTube прямо на своєму iPhone або iPad. Більше того, він підтримує фонове відтворення, HD-формати і відтворення відео в автономному режимі.
(Android) TubeMate - цеYouTube Downloader для платформи Android. Використовуючи TubeMate, Ви можете легко знайти і завантажити відео з YouTube прямо на Вашому Android-пристрої без необхідності використання персонального комп'ютера. Ця програма проста і зручна у використанні.
(Android) WonTube може бути використаний для завантаження відео з YouTube на власний телефон або планшет Android. WonTube поставляється з додатком для браузера, де Ви можете переглядати відео YouTube і шукати відео. Щоб скачати відео, відкрийте сторінку відео в WonTube і натисніть на кнопку завантаження.
(Джерело EN: hongkiat.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting