Alertbox – моніторинг змін на веб-сторінці в Firefox
User Rating: / 10
PoorBest 
Sunday, 04 September 2011 09:36
There are no translations available.

Alertbox – моніторинг змінАвтор часто приймає рішення купити певний продукт, PC-ігру, наприклад, коли вона падає нижче певної ціни, яку він готовий платити.
Хоча він міг би перевіряти зміну цін вручну на регулярній основі, але вважає за краще використовувати програму для відстеження та моніторингу. Це має ряд переваг, у тому числі заощаджує цінний час і надає негайне повідомлення, коли ціна падає.
Alertbox - це безкоштовне доповнення Firefox, яке може бути використане для моніторингу будь-яких змін на сторінках в Інтернет. З її допомогою можна відстежувати зміни цін на Амазонці, нові відповіді або повідомлення на Вашому улюбленому веб-сайті або нові загальнодоступні фотографії на Flickr, що розмістив користувач.
Конфігурація елементів, які Ви хочете контролювати проста і прямолінійна. Все, що потрібно зробити, це вибрати елемент на сторінці, який Ви хочете контролювати, клацнути правою кнопкою миші і вибрати AlertBox > Add alert for changes на натиснутому елементі.
Розширення може не тільки контролювати конкретні елементи на сторінці, але і сторінки в цілому. Це робиться за допомогою правої кнопки миші в будь-якому місці сторінки і вибору відповідної опції при вході в контекстне меню Alertbox.
Додаток Firefox відображає повідомлення щоразу, коли один з вибраних елементів або веб-сторінка оновлюються. Повідомлення посилається безпосередньо до сторінки, на якій будуть виділені зміни. Ці зміни відображаються у вигляді історії на локальній сторінці в браузері.
Ще один варіант для налаштування моніторингу надається у вигляді панелі  Alert Config. Ця панель може бути відкрита за допомогою комбінації клавіш Ctrl-Shift-z або в меню Tools > Alert Config Panel. Вона відкривається внизу кожної сторінки, відкритої в даний момент у веб-браузері.
Всі елементи сторінки стають доступні для вибору лівою кнопкою доти, поки панель відкрита в Firefox. Панель надає більше можливостей, у тому числі вибір за умовчуванням інтервалу, через який вибрана сторінка перевіряється на оновлення змісту.
Досвідчені користувачі можуть перейти на розширений вигляд, який дозволяє їм обрати будь-який сценарій, CSS або HTML-код у вихідному коді сторінки і скомбінувати його з контент-фільтром для операцій просунутого відстеження.
Установки розширення посилаються лише на сторінку моніторингу, де відображені всі відстежувані сторінки та елементи сторінки. Тут можна налаштувати різні типи повідомлень, наприклад, звукове повідомлення, а також реєстрацію облікового запису, щоб отримувати повідомлення електронною поштою.
Користувачі можуть нарешті налаштувати інтервал перевірки оновлень на сторінці для всіх відстежуваних елементів і веб-сторінок, які вони додали раніше, перевірити останню версію веб-сторінки, яку вони контролюють.
Firefox користувачам, які шукають просте у використанні розширення, що має додаткові можливості, пропонується у разі необхідності більш уважно поглянути на Alertbox. Розширення можна встановити з офіційного сховища додатків Mozilla Firefox.
(Джерело EN: ghacks.net)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting