Трансформація пошукового маркетингу (Search Marketing)
User Rating: / 1
PoorBest 
Tuesday, 23 March 2010 23:01
There are no translations available.

Ні для кого не секрет, що тактика маркетингу повинна змінюватися з часом - просто уявіть собі, що сучасну газету поширюють на вулицях міста проплачені хлопчики з криками "екстра" - і індустрія Search Marketing, можливо, змінюється прямо зараз. Експерти в Нью-Йорку на сесії SES під назвою “Search Marketing: аналізуй це” обговорили, яким чином змінюється пошуковий маркетинг і, разом з тим, як маркетологи повинні реагувати на ці зміни.

Інформація про SES в Нью-Йорку більш широко на WebProNews Videos і на WebProNews Live.

Бред Хілл, директор Weblogs, Inc., стверджує, що SEO приблизилась до громадських та особистих мереж,  які люди формують для прямих зв'язків з джерелами, які для них є важливим. Це не означає, що зменшилась роль Google, але той факт, що скремблювання в компаніях здійснюється  з параметрами пошуку в режимі реального часу, щоб відправити певний сигнал.

Ерік Браун, виконавчий віце-президент з корпоративної стратегії на Frost & Sullivan, стверджує, що зараз SEO розшифровується як "Пошукова оптимізація для всього". Компаніям необхідна оптимізація зображення, відео - все реально - і об’єднати їх SEO та PR зусилля.

Мобільні зусилля можуть також окупитися. Браун рекомендував рішення мобільних версій корпоративних сайтів і рішення мобільних додатків. Джонатан Блум, засновник і директор Blumsday, потім додав, що це може бути кращим при використанні платформи Android на iPhone, заявивши, що Android буде розширювати минулі альтернативи Apple.

Хоча, у цілому, Хілл стверджує, що маркетинг буде як і раніше, зводитися до прогнозування попиту. Компанії повинні мати це на увазі в плані створення контенту і пошукової оптимізації.

Автор Doug Caverly

Джерело: webpronews.com

 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting