«Бігун»: бюджети рекламодавців на пошук виросли на 82%
User Rating: / 2
PoorBest 
Friday, 11 June 2010 06:13
There are no translations available.

Сервіс контекстної реклами «Бігун» оголосив про те, що бюджети рекламодавців «Бігуна» на пошук з початку 2010 р. збільшилися на 82%.
Такі темпи зростання істотно випереджають темпи зростання непошукової рекламної мережі, виручка якої в квітні цього року зросла на 40% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Рекламодавці змогли залучити більше відвідувачів з пошукових систем: кількість переходів з них за оголошеннями «Бігуна» з початку 2010 р. збільшилося на 41%, що і стало причиною такого інтенсивного зростання списань.
З початку року рекламодавці «Бігуна» можуть розміщувати оголошення вже на чотирьох пошукових системах: «Поі This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it », «Рамблер», Google і Yahoo.
У січні 2010 р. «Бігун» став авторизованим ресселлером Google, отримавши право продавати рекламу в результатах пошуку Google. Завдяки цьому, всі прямі рекламодавці, а також дилери, які уклали відповідну угоду, мають можливість розміщувати оголошення в результатах пошуку Google і керувати рекламними кампаніями прямо з інтерфейсу «Бігуна».
(Джерело RU: internet.cnews.ru)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting