В українській інтернет-рекламі криза вже пройшла?
User Rating: / 1
PoorBest 
Saturday, 22 May 2010 15:29
There are no translations available.

У 2009 році український ринок інтернет-реклами оцінили в 125 млн.грн. і на цей рік прогнозується 30%-не зростання. Про це на прес-конференції 21 травня говорили представники компаній-учасників ринку.
Лейтмотивом конференції було твердження про те, що українська Інтернет-реклама від кризи постраждала мінімально, і від його наслідків вже одужала, як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.
У грошовій оцінці ринку враховувалися лише показники з контекстної та медійної реклами, всього ж у галузі, за словами менеджера з управління справами "Google" в Україні Дмитро Шоломко, існує близько 25 інструментів, найпоширеніші і прозорі з яких: контекстна реклама, "медійка" і SEO - послуги з пошукової оптимізації. Що стосується оцінок ринку SEO, за словами представника "SEO-Studio" Ярослава Семківа, мінімальна оцінка ринку тільки по сайтах українських компаній становить близько $ 1 млн. на рік. При цьому ринок оптимізації в Україні часто зорієнтований на експорт, і тому така оцінка може відрізнятися від реальних обсягів у десятки разів.
"Ринок дорослішає і швидко змінюється. Частіше зіштовхуємося з проблемою нестачі кадрів", - сказав генеральний директор "Яндекс Україна" Сергій Петренко, додавши, що криза в галузі в загальному вже пройшов, і основним завданням для рекламістів тепер залишається "роз'яснювальна" робота з рекламодавцями . За його словами, не всі клієнти розуміють, що по аудиторії Інтернет уже порівнюється, наприклад, з національним телеканалом.
Що ж стосується, власне, аудиторії: за оцінками "Gemius Україна", на квітень 2010 року в українському Інтернеті у віковій групі від 14 до 65 років у містах з населенням понад 50 тис. знаходилось 8,7 млн. чоловік. У минулому році інтернет-реклама, за твердженням учасників конференції, була єдиним рекламним каналом, де бюджети не знижувалися.
(Джерело RU: smi.liga.net)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting