У квітні Google ще більше домінував на ринку пошуку
User Rating: / 1
PoorBest 
Thursday, 06 May 2010 08:11
There are no translations available.

(Джерело EN: webpronews.com)

Статистичні дані про частку ринку для пошукових систем може бути складно інтерпретувати, як це часто буває, коли необхідно оцінити величину прибутку або збитку в порівнянні часток таких компаній, як Yahoo і Microsoft співвставляються один до одного і до своїх суперників та деякі інші речі. Але квітневі дані Experian Hitwise розповідають просто казки: Google виграв.

За даними Experian Hitwise, Google збільшив свою частку на ринку США з 69,97% до 71,40% в період між березнем і квітнем. Це говорить про збільшення на 2,0%, що досить вражаюче.

Тим часом, ринкова частка Yahoo змістилася в зворотному напрямку на 0,5%, перейшовши з 15,04% до 14,96%. А Bing зазнав ще гіршого зниження, упавши з частки ринку в 9,62% до 9,43% (що еквівалентно втраті на 2,0%).

Нарешті, якщо Вам цікаво, Experian Hitwise показав, що Ask катастрофічно втратив користувачів із своєї частки ринку, зменшивши свої 3,44% до 2,18% (тобто втрати оцінються в 36,6%)

Квітень було дуже хорошим місяцем для Google, якщо судити з цієї статистики. Буде цікаво подивитися, чи виглядатиме перемога Google повною після отримання даних Nielsen і comScore.

 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting