Чому Linkedin важливий для Вашої кар'єри в 2014 році
User Rating: / 0
PoorBest 
There are no translations available.

LinkedInХоча може це і не найсексуальніша з соціальних мереж, але LinkedIn, безумовно, найважливіший для професіоналів. Маючи більш ніж 277 мільйонами членів, немає ніяких сумнівів, LinkedIn є найбільшою в світі професійної мережею.
Насправді, професіонали підписуються, щоб приєднатися до LinkedIn з вражаючою швидкістю: більше двох нових членів в секунду. І це тільки початок потенціалу LinkedIn.
Цілих 94 відсотки рекрутерів використовують LinkedIn для перевірки кандидатів. Крім того, інтернет-трафік LinkedIn зріс в 2013 році на 34,51 відсотка. Коротше кажучи, використання LinkedIn не тільки росте з людьми середнього достатку, він також почав наближатися до обслуговування професіоналів різного віку. Якщо Вам потрібно більш переконливо, розглянемо наступне.
Встановлення підключень
LinkedIn - це все про створення з'єднання. При підключенні до інших професіоналів у своїй галузі, Ви отримати більше знань і розуміння, так як Ви будете  взаємодіяти з колегами. У вас є питання? Запитайте кого-небудь на LinkedIn. Хочете дізнатися про майбутні події у вашому районі? Ви можете знайти цю інформацію також на LinkedIn. Іншими словами, Ваші з'єднання на LinkedIn можуть допомогти прискорити Вашу кар'єру.
Якщо Ви шукаєте, щоб отримати більше з’єднань на LinkedIn, ось кілька порад:
  • Майте зображення в профілі - рекомендується професійний фотопортрет.
  • Заповніть свій профіль. Зробити це для людей, щоб їм простіше було Вас знайти, включаючи ім'я, місце і привабливий заголовок. Не забудьте додати резюме про Вашу освіту, навички і досвід.
  • Додайте з'єднання. Почніть з пошуку людей, яких Ви вже знаєте, і відправте приватне повідомлення, запропонувавши їм з'єднатися.
  • Отримайте рекомендації і схвалення. Запитайте людей, з якими Ви працювали, щоб вони дали Вам рекомендації.
  • Поширюйте релевантний зміст на регулярній основі.
  • Беріть участь в групах. Станьте активним учасником в двох наборах груп: одна, що складається з людей Вашої ніші, і друга, що складається з Вашої цільової аудиторії. Далі, обмінюйтеся контентом і залучайте їх. Приєднання до групи є відмінним ресурсом.
В інтерв'ю для Мюррей Newlands з Search Engine Journal, старший менеджер LinkedIn з маркетингу контенту Джейсон Міллер пояснив, що встановлення зв'язків було важливою частиною програми Influencer LinkedIn.
Просувайте себе
Ви також можете використовувати LinkedIn як спосіб свого професійного просування. Якщо Ви підприємець, що шукає роботу, або власник бізнесу, подумайте про Вашу сторінку LinkedIn як особистого сайту, який можна використовувати, щоб поділитися своїми досягненнями зі своїми підключеннями. Зрештою, Ви тепер знаєте, що потенційні підключення там; партнер або клієнт з високим профілем може бути вражений Вашою роботою.
LinkedIn Scrinshot
Скріншот Linkedin для Peter Daisyme 3.24.14
Спеціаліст зі здорової поведінки Shannon Freedle заохочує молодих людей, щоб "Мали на увазі, що LinkedIn не повинен використовуватися як Ваше резюме. Різниця в тому, що резюме повідомляє іншим, що Ви зробили, в той час як LinkedIn розповідає глядачам, хто ти"
Freedle далі радить: «Хоча поширення резюме Вашої минулої освіти і досвіду важливі, але більш важливо, проілюструвати свою цінність і що Ви можете подавати на стіл."
Отримання повідомлення про роботу
Пройшли ті часи, коли шукали через сторінки та сторінки списків вакансій. LinkedIn тепер має можливість рекомендувати робочі місця, які безпосередньо відповідають Вашому профілю. Крім того, LinkedIn показує списки вакансій в мережі і відправляє повідомлення електронною поштою для рекомендованих робіт. Якщо Ви власник бізнесу і шукаєте співробітників, LinkedIn також надає можливість розміщувати оголошення про роботу.
Показуючи як потенційного роботодавця, що у Вас є доглянутий профіль, LinkedIn може зробити величезну різницю при подачі заявки на вакансії. Отже, Ви ж хочете бути впевненим, що Ваша інформація є одночасно сучасною і повною.
LinkedIn - краща серед інших соціальних мереж
Коли справа доходить до професійних соціальних мереж, LinkedIn стоїть осібно. Подумайте про це. Хто основні конкуренти корпорації LinkedIn? Жодна інша соціальна мережа не зосереджується виключно на професіоналах. Більше того, місцеві послуги, такі як Xing, Viadeo і Baidu просто не відповідають розмірам і масштабом LinkedIn.
Також вважаю, що LinkedIn є більш безпечним для Вашої кар'єри, тобто Вам не доведеться турбуватися про когось, хто відзначив Вас на незручному фото або статусі у п'яному угарі. Крім того, LinkedIn, мабуть, єдина соціальна мережа, яка допустима для використання на робочому місці. У той час як Facebook, Twitter, або YouTube можуть бути заборонені, Ви все одно можете бути на LinkedIn, тому що це інструмент, пов'язаний з роботою.
Google любить LinkedIn
Візьміть прізвище і введіть у Google своє ім'я. Що було одним з перших результатів? Якщо у Вас є профіль LinkedIn, ми готові тримати парі, що Ви були серед одного з кращих результатів. З деяких причин, Google просто любить LinkedIn, яка корисна для редагування результатів пошуку. Іншими словами, якщо Ви подали заяву на роботу або зустріли когось серед подій в мережі, і вони шукали Вас онлайн, то Ваша компанія з'явилося б в LinkedIn. Це великий бонус, якщо Ви намагаєтеся розширити свою мережу.
Ще раз переконаєтеся, що у Вас є професійне фото, помітний заголовок, контактна інформація, чудовий URL, переконливе резюме та зразки своєї роботи. Все це буде гарантувати, що Ваша компанія має професійний зовнішній вигляд і дасть людям можливість легко Вас знайти.
SlideShare
3 травня 2012 LinkedIn придбала SlideShare, яка є відмінним інструментом для педагогів та спеціалістів. Для непосвячених: SlideShare дає людям можливість створювати і обмінюватися інформацією за допомогою презентацій, інфографіки чи документів. SlideShares може бути вбудовані в Ваш сайт або блог і ним можна поділився на Ваших облікових записах соціальних ЗМІ. Пам'ятаєте, що коли ми надаємо зміст для спільного використання, то збільшуємо наші попередні з'єднання в цій частині? SlideShares є прекрасним прикладом цього типу якісного контенту.
LinkedIn важливий для Вашої кар'єри в 2014 році, і Ви повинні його оновити, навіть якщо не шукаєте роботу. Ви ніколи не знаєте, коли Вам це буде потрібно. Рекрутери там, потенційні співробітники там. Найголовніше, люди, які потенційно можуть допомогти Вам робити бізнес, там!
(Джерело EN: searchenginejournal.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting