Соціальні мережі домінують в мобільному Інтернеті
User Rating: / 5
PoorBest 
Wednesday, 25 May 2011 14:34
There are no translations available.

Opera MiniУ свіжому звіті про мобільний Інтернет Opera Software проаналізувала трафік браузера Opera Mini, щоб зрозуміти, наскільки інтенсивно спілкуються в соціальних мережах користувачі стільникових телефонів в 20 найбільших країнах світу.
Для багатьох спілкування в соціальних мережах є основною причиною користування мобільним браузером, але в різних регіонах люди віддають перевагу різним сайтам. Facebook є глобальним лідером, а на другій позиції знаходиться ВКонтакте за рахунок високої активності користувачів з Росії, Україні, Білорусі та Казахстану.
В Індонезії і на Філіппінах більше 77% мобільних користувачів хоча б раз на місяць відвідують Facebook. В Україні частка користувачів ВКонтакті перевищує 71%, в Білорусі - 68%, в Росії - 47%, а в Казахстані в цю соціальну мережу заходять лише 11% користувачів Opera Mini.
Висока відвідуваність соціальних мереж не завжди означає зростання сторінок, що переглядаються. Наприклад, в Росії, де більше 47% мобільних користувачів спілкуються ВКонтакте, на цю соціальну мережу припадає лише 15.5% переглядів.
Популярність Opera Mini продовжує зростати. У квітні 2011 року цим браузером скористалися 107.1 млн осіб - на 4.6% більше, ніж у березні. Це робить Opera Mini найпопулярнішим мобільним браузером в світі.
Топ-10 країн за кількістю користувачів Opera Mini в СНД складають (у порядку зменшення): Росія, Україна, Білорусь, Казахстан, Узбекистан, Киргизстан, Вірменія, Молдова, Азербайджан і Таджикистан. За рік, з квітня 2010-го, кількість переглянутих сторінок в Топ-10 країн СНД зросло на 198%, число користувачів Opera Mini - на 65%, а обсяг трафіку - на 176%.
Узбекистан і Білорусь лідирують за зростанням відвідування магазинів за рік (744.3% і 400.2% відповідно). Кількість користувачів швидше за все збільшувалося в Узбекистані та Киргизстані (250.8% і 186.5% відповідно). Білорусь і Узбекистан лідирують за зростанням трафіку (537.1% і 511.2% відповідно), а середньостатистичний користувач з Вірменії переглядає за місяць більше всього веб-сторінок - 1 347. Найбільш популярними сайтами в СНД є Вконтакте, Яндекс, Однокласники, Google і Mail.Ru.
З 100 моделей найбільш популярних серед користувачів Opera Mini мобільних телефонів 86 - апарати Nokia, 6 - Sony Ericsson, стільки ж Samsung і 2 - Apple. Apple iPhone входить в 10-ку найпопулярніших мобільних телефонів у Росії та Азербайджані.
(Джерело RU: mobile-review.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting