Google повинен буде видалити всі посилання на нелегальну музику
User Rating: / 2
PoorBest 
Sunday, 27 June 2010 17:49
There are no translations available.

Компанія Google отримала листа, в якому її «просять» видалити всі посилання на нелегальну музику. До листа Асоціація доклала список, в якому містяться 38 посилань на композиції, записані членами Асоціації, розміщені на безкоштовних торрент-трекерах або файлообмінних ресурсах.

Якщо ввести запит «Скачати ... (ім'я виконавця) ... (назва пісні), то посилання на нелегальні ресурси Google видає на перших сторінках пошукача.

Більшість таких пісень «хостів» на самих популярних у Сполученому Королівстві файлообмінниках, приміром, Megaupload, Zippyshare, 4shared.com і MediaFire.

Асоціація виявила записи Емінема, канадського джазового співака Майкла Бублей, а також репера Кейнана, автора композиції Wavin 'Flag - офіційного гімну ЧС-2010 з футболу, пише proit.com.ua. Асоціація представляє у Великобританії інтереси сотень лейблів, таких як Warner, EMI, Sony і Universal.

Минулого року компанія Google видалила з пошукової видачі всі посилання на «The Pirate Bay» - найбільший торрент-трекер, проте портал став індексуватися через пару днів, що співробітники інтернет-корпорації пояснили внутрішньої помилкою.

(Джерело RU: itua.info)

 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting