Кожен п'ятий українець щодня виходить в Інтернет
User Rating: / 0
PoorBest 
Saturday, 29 May 2010 09:15
There are no translations available.

За станом на другий квартал 2010 року в Україні налічується 12,6 мільйонів регулярних користувачів, з яких кожен п'ятий виходить в Мережу щодня, а кожен третій - раз на місяць.

Про це говориться в дослідженні агентства InMind для Інтернет Асоціації України.

8100000 користувачів проживає в містах 50 тис. жителів і більше. У містах з населенням менше 50 тис. і селах проживає близько 4,5 млн користувачів України.

За станом на другий квартал 2010 року проникнення Інтернету в Україні в цілому досягло рівня 32%. Ці дані свідчать про зростання частки інтернет-користувачів в порівнянні з кінцем 2009 року на 4%.

Найбільш високий рівень пенетрації Інтернет серед молодих вікових груп: 59% користується Інтернет у віковій групі від 15 до 29 років і 36% у віковій групі від 30 до 44 років.

Основним місцем використання Інтернету є дім. 78% регулярних користувачів використовують для доступу в Інтернет домашні комп'ютер або ноутбук. Доступ на робочому місці мають 16% користувачів.

У середньому по Україні на один домашній комп'ютер припадає 2 користувача, а на один робочий комп'ютер в середньому - понад три користувачів. Найменша кількість користувачів на один комп'ютер - у Києві, а найбільша - у Західному регіоні. Кількість пристроїв з виходом в Інтернет, які припадають на одного користувача, складає в середньому 1,4. Серед всіх користувачів домашніми і робочими комп'ютерами 23% видаляє куки.

Серед всіх користувачів України 81% відносить себе до категорії мають середній рівень доходу і вище. Економічно активне населення та студенти складають переважну більшість інтернет-аудиторії України: 82% користувачів Інтернету працює або навчається.

Нагадаємо, за даними сайту Net Index, самим швидким доступом в Інтернет користується Південна Корея. На третьому місці за цим показником знаходиться Молдова, на 24-му - Україна, в той час, як США й Росія займають 26-е і 28-е місця відповідно.

(Джерело RU: ubr.ua)

 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting