"ВКонтакте" відкривається пошуковикам
User Rating: / 1
PoorBest 
Wednesday, 28 April 2010 18:06
There are no translations available.

Соціальна мережа "ВКонтакте" подарувала своїм користувачам нову функцію: тепер вони можуть завести для своїх сторінок так звані короткі імена виду vkontakte.ru/ім'я. Нововведення позиціонується як перший крок до створення "електронної пошти нового покоління", хоча на ділі, схоже, покликане відкрити сторінки вконтактерів пошуковикам.

Для початку можливість створювати короткі імена була відкрита тільки ста тисячам користувачів багатомільйонної мережі, але до кінця цього дня нею зможуть скористатися всі. Точніше - всі, хто прив'язав свій обліковий запис до номера мобільного телефону.

Користувачі, що вибрали собі коротку назву на сервісі, відразу ж отримають приємний сюрприз: їхні сторінки за замовчуванням будуть відкриті всім вітрам. Тобто їх можна буде знаходити в пошукових системах, а також переглядати у браузері не входячи і навіть не реєструючись в соціальній мережі.

Заради справедливості слід зазначити, що у користувача є контроль над тим, які з його даних будуть відкритими - в його профілі. Однак, хоча й важко сказати заздалегідь, який саме відсоток вконтактерів зайде в налаштування приватності і свідомо виставить у них всі необхідні параметри, можна легко передбачити, що цей відсоток буде дуже невеликим.

Нагадаємо, що щось подібне минулого літа замутив американський кузен "ВКонтакте" - Facebook. І теж з можливістю індексування сторінок з короткими іменами в пошукових системах. А до кінця року ця соціальна мережа і зовсім полегшила життя своїм користувачам, "спростивши" налаштування приватності так, що в Google рікою потекли дані, які раніше були закритими - аж до плюшевого ведмедика творця Facebook.

Керівництво "ВКнтакте" при цьому запевняє, що введення коротких імен необхідно для прийдешнього створення ящиків електронної пошти виду і This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it . Це буде пошта "нового покоління" (так вони кажуть), причому її просунутість полягатиме в інтеграції з особистими повідомленнями і в клонуванні гмейловського спамфільтра.

"Користувачі зможуть легко фільтрувати повідомлення, відокремлюючи внутрішню переписку соціальної мережі від зовнішніх повідомлень електронної пошти, - кажуть творці сервісу. - Зараз команда« ВКонтакте »займається розробкою спамфільтра, який будується на технології, що використовується в поштовому сервісі від Google Gmail. Ця система буде поширюватися не тільки на вхідні повідомлення електронної пошти, але й на внутрішні повідомлення «ВКонтакте» ".

У цьому зв'язку виникає питання про те, на яких умовах Google дав "ВКонтакте" свою антиспамовий технологію. Звичайно, цілком можливо, що мова йде про банальну купівлю-продаж - і ми, напевно б не запідозрили іншого, коли б не побічний ефект у вигляді відкритості користувальницьких сторінок

Джерело: tv.net.ua


 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting