Електронні торги арештованим майном
User Rating: / 4
PoorBest 
There are no translations available.

Elekronni-torgiВ Інтернеті з’явився веб-сайт «Система електронних торгів арештованим майном», розроблений на виконання вимог Тимчасового порядку реалізації арештованого майна шляхом проведення електронних торгів.
Даний документ затверджений Наказом Міністерства юстиції України від 16 квітня 2014 року No 656/5.
Elekronni-torgi-1
Вказаний веб-сайт забезпечує здійснення в електронній формі процесів реєстрації та редагування інформації про аукціони, подання й обробки заявок на участь в електронних торгах, проведення електронних торгів з реалізації арештованого державними виконавцями майна, обробку інформації про електронні торги.
Для участі в електронних торгах учасник проходить процедуру реєстрації на Веб-сайті, сплачує гарантійний внесок у розмірі 5 % від стартової ціни лота на рахунок Організатора, подає заявку на участь в електронних торгах за формою, розміщеною на Веб-сайті, та виконує інші вимоги, визначені Порядком.
Elekronni-torgi-2
Для участі у торгах з продажу арештованого майна, початкова вартість якого становить 100 000 (сто тисяч) гривень та більше, потрібно мати власний електронний цифровий підпис (ЕЦП).
Для цього учаснику торгів потрібно отримати ЕЦП у одному з акредитованих центрів сертифікації (АЦСК):
  • ·    АЦСК Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів (www.acskidd.gov.ua)
  • ·    Центр сертифікації ключів Приватного акціонерного товариства "Інфраструктура відкритих ключів" (www.ivk.org.ua/ua/)
  • ·    АЦСК «MASTERKEY» (www.masterkey.ua)
  • ·    Центр сертифікації ключів Державного підприємства "Головний інформаційно-обчислювальний центр Державної адміністрації залізничного транспорту України" (www.csk.uz.gov.ua)
Детально робота з кабінетом учасника торгів описана в ІНСТРУКЦІЇ користувача.
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting