Нудне життя китайського військового хакера
User Rating: / 2
PoorBest 
Saturday, 16 March 2013 19:38
There are no translations available.

Китайський військовицй хакер

ЗМІ проаналізували блог Ванг Донга, зарахованого до числа штатних хакерів скандального підрозділу 61398 китайської армії.
Журналісти американського видання Los Angeles Times опублікували результати свого розслідування, в рамках якого вони протягом декількох тижнів вивчали блог Ванг Донга (Wang Dong), раніше зарахованого до числа штатних хакерів китайської армії. Так, в одному зі своїх звітів компанія Mandiant, що спеціалізується на інформаційній безпеці, заявила, що молода людина проходить службу в скандально відомому «хакерському» підрозділі 61398.
Блог Донга, відомого в мережі під псевдонімом «Rocy Bird», містить 625 записів, останній з яких був опублікований в 2009 році. В результаті аналізу статей, що зайняв у журналістів кілька тижнів, з'ясувалося, що буденне життя хакера досить одноманітне.
Офіційний робочий день Донга триває з 8:00 до 17:30, проте він часто змушений затримуватися в офісі до пізнього вечора, а після завершенні трудового дня йому залишається лише кілька годин для перегляду якого-небудь серіалу.
Серед інших малоприємних особливостей своєї роботи (ні в одному з записів хакер не написав прямо де він працює) Донг відзначає брак коштів, ізоляцію від суспільства, одноманітність і престаріле начальство: «Як можуть талановиті молоді хлопці на зразок нас виносити такі майже тюремні умови?».
У деяких з публікацій китаєць розкриває певні подробиці завдань, які йому доручали. Серед іншого він займався поліпшенням RAT-програми Back Orifice 2000. Його робота полягала в тому, щоб зробити її непомітною для антивірусного ПЗ. За словами самого Донга, він впорався з захистом McAfee, Symantec і Trend Micro, однак не здужав продукти «Лабораторії Касперського».
Також хакеру доручали створити вірус, здатний виявляти USB-накопичувачі, що підключаються до комп'ютера, і непомітно копіювати інформацію, яка міститься на них.
(Джерело RU:securitylab.ru)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting