МГТС згортає ТВ-кабель
User Rating: / 4
PoorBest 
Sunday, 17 February 2013 19:21
There are no translations available.

IPTV без проводов в квартиреМГТС позбавить в Москві абонентів цифрового ТБ від кабелів в квартирі за допомогою спеціального адаптера.
Боязнь проводів, на думку компанії, утримує більше половини інтернет-користувачів Москви від підключення IPTV. Конкуренти вважають за краще встановлювати для цього Wi-Fi-мости.
МГТС запускає в Москві нове рішення, яке дозволяє підключати цифрове ТБ від МТС без прокладки кабелю в квартирах, які підключені до мережі GPON. Про це РБК daily розповів представник МТС Дмитро Солодовников. Технологія PLC (Power line communication) дозволяє передавати дані через електромережу: один адаптер включається в розетку поруч з інтернет-модемом, решта адаптерів - поряд з телевізорами. Таким чином, абонент може підключити телевізор без оптоволоконного проводу в будь-якій точці квартири і переносити його з місця на місце.
PLC-рішення обійдеться в 2,7 тис. руб., Передбачений також варіант оренди обладнання - 30 руб. на місяць. Субсидіювати обладнання компанія не планує. Можливість підключитися до цифрового ТБ без проводів з'явиться у всіх абонентів МГТС, підключених до мережі GPON в Москві. На даний момент їх 200 тис., а до 2015 року мережа повинна дійти до всіх столичних будинків.
к показали дослідження МГТС, для більшої половини абонентів GPON стримуючими факторами при підключенні цифрового ТБ є необхідність прокладки додаткових проводів в квартирі, - зазначив директор з маркетингу та розвитку бізнесу МГТС Дмитро Кулаковський. - За рахунок комплексу заходів по об'єднанню технологічних систем, маркетингових інструментів, а також впровадженню інноваційних рішень ми зможемо збільшити базу абонентів платного телебачення в 1,5 рази в 2014 році".
За оцінкою TelecomDaily, зараз послугами цифрового ТБ від МГТС користуються 125 тис. абонентів у столиці, відповідно, в наступному році їх кількість може досягти 182 тис.
"За нашими оцінками, тільки кілька відсотків абонентів відмовляються від підключення платного ТБ через необхідність прокладання проводів. Так що ми не очікуємо, що пропозиція МТС змінить ринкову ситуацію", - заявили в "Ростелекоме".
У PLC-технології існують обмеження, пов'язані з якістю проводки не тільки в старому житловому фонді, але навіть в новобудовах, запевняють в "Триколор ТВ".
Жодний бездротовий пристрій у домашніх умовах не може здійснювати передачу пакетів цифрового ТБ без втрати якості, погоджуються в "Акадо". Технологія підключення до телепослуг компанії не вимагає додаткової прокладки кабелю в квартиру - досить використовувати ТВ-кабель, який закладався ще при будівництві. 60% абонентської бази "Акадо" в Москві отримують через нього і послуги ШПД, додав директор з маркетингу "Акадо Телекому" Максим Чернов.
"Вимпелком" ще в жовтні минулого року запустив в Москві проект з надання бездротового підключення до цифрового ТБ - за допомогою Wi-Fi-мостів, нагадала представник компанії Ганна Айбашева. "Ростелеком" пропонує обладнання для бездротового підключення телеприставки з комплектами інтерактивного ТБ. "Користувачі цифрового телебачення в столиці мають можливість купити "Online Телекард". Це спеціальний модуль, який вставляється в більшість сучасних телевізорів", - відзначили в прес-службі компанії.
Джерело, знайоме з планами МГТС, говорить, що компанія також розглядає можливість установки Wi-Fi-мостів для передачі ТБ-сигналу в квартирах. "Однак існує ряд технічних питань через інтерференції з домашніми Wi-Fi-мережами", - додав він.
(Джерело RU: tv.net.ua)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting