Підвищення пропускної здатності мережі Wi-Fi до 700%
User Rating: / 3
PoorBest 
Saturday, 09 February 2013 15:01
There are no translations available.

WiFox увеличивает производительность сетей Wi-Fi

Інженери з університету штату Північна Кароліна (NCSU) запропонували спосіб підвищення пропускної спроможності Wi-Fi мережі до 700%.
Можливо, найбільш важливим є те, що прорив є чисто програмним: дослідники розробили нове програмне забезпечення під назвою WiFox, яке може бути включене в існуючі мережі і прискорює трафік даних в середовищі Wi-Fi з великою аудиторією - підвищення пропускної спроможності до 700%.
Бездротові мережі стають все більш поширеними, а використання публічних точок доступу Wi-Fi в перспективі буде ще ширшим:
При цьому, можливо, Ви помітили, що домашня мережа набагато швидша, ніж Wi-Fi мережа в аеропорту або повному відвідувачів конференц-центрі. Основною причиною цього є те, що точка доступу Wi-Fi разом з підключеними до нього пристроями працюють по одному і тому ж бездротовому каналу. Канал дуже схожий на односмугову дорогу і, в залежності від використовуваної технології бездротового зв'язку, має певну максимальну пропускну спроможність (скажімо, 100 мегабіт в секунду). І ця пропускна спроможність розподіляється між всіма підключеними пристроями.
У домашніх умовах Ви б мали ексклюзивне використання цієї дороги, тобто Ви можете їздити так швидко, як Вам подобається, і висмоктати все до останнього мегабіта - але в жвавому конференц-центрі, Ви боретеся в просторі з десятками або сотнями людей. У такій ситуації, Ваша пропускна здатність швидко знижується, а Ваша затримка швидко збільшується. Ця одноканальна проблема також ускладнюється тим, що дорога є не односторонньою: точці доступу також необхідно відправити дані кожному підключеному пристрою.
Якщо канал стає перевантаженим настільки, що точка доступу не може відправити дані, то «шоу закінчиться», в принципі.
Щоб вирішити цю проблему NC State University розробив схему WiFox.
Автори починали з розуміння того, як можна управляти пріоритетом каналу доступу. На малюнку нижче STA C має менший IFS (interframe space - міжкадровий інтервал) в порівнянні з STA B і, в результаті, він виграє конкуренцію за доступ до каналу. Автори використовували комбінацію з 4 подібних параметрів, щоб переконатися, що точка доступу Wi-Fi виграє конкуренцію за доступ до каналу, коли це необхідно.
Точка доступу Wi-Fi в дослідженнях може працювати в двох станах: за замовчуванням і з високим пріоритетом. Автори визначають рівень пріоритету, як кількість слотів за 10-бальною шкалою, для яких точка доступу працює з високим пріоритетом.
Через асиметричність трафіку, важливо присвоєння більш високого пріоритет трафіку низхідній лінії зв'язку на основі адаптивного підходу. Модуль WiFox приймає рішення кожні 100 мс.
Кількість пріоритетних каналів точки доступу залежить від розміру відставання - чим більше відставання, тим вищий пріоритет. По суті, програма діє як даішник, надаючи можливість даним трафіку плавно переходити в обох напрямках.
Як показано на малюнку нижче, WiFox в прикладі приймає рішення про третій рівень пріоритету і випадково вибирає 3 слота для першочергового каналу доступу:
Дослідники з NCSU повідомляють, що їх дослідний стенд - одна Wi-Fi точка доступу з підключеними пристроями - забезпечив поліпшення від приблизно 400%, з 25 користувачами, до 700%, коли було близько 45 користувачів:
Доповідь доктора Arpit Gupta "WiFox: масштабування продуктивності Wi-Fi для середовищ з великою аудиторією" був представлений на конференції ACM CoNEXT-2012, що проходила в Ніцці, Франція, 10-13 грудня. Презентація доповіді доступна для скачування.
Враховуючи, що програмне забезпечення WiFox може бути розгорнуте як оновлення прошивки то, ми сподіваємося, це буде досить скоро.
(Джерело RU: otins.com.ua)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting